17° Piątek
27 Kwietnia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
materiały prasowe

[KONKURS] Paranienormalni ponownie odwiedzą Pruszków

W marcu w Pruszkowie wystąpi kabaret Paranienormalni. Wejściówki na to wydarzenie mogą być świetnym gwiazdkowym prezentem.

„Wyjazd integracyjny”, „Bokser”, „Casting do Radia” oraz znana i przez wszystkich „Mariolka” – to jedne z najbardziej charakterystycznych skeczy kabaretu Paranienormalni. Grupę, która powstała w 2004 r. w Jeleniej Górze, tworzy czterech artystów: Robert Motyka – najsilniejszy człowiek w kabarecie, który jednak nie był w wojsku, Igor Kwiatkowski – nazywany również Panem Mariolką, Rafał Kadłucki – człowiek zagadka, z wyboru leń oraz Michał Paszczyk – aktor, reżyser i miłośnik majonezu.

Kabaret Paranienormalni niebawem odwiedzi Pruszków. 19 marca o godz. 16.00  artyści pojawią się w Hali Znicz w Pruszkowie z nowym programem „Pierwiastek z trzech”. – To program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii – zachęcają organizatorzy. 

Bilety w cenie 65–90 zł do kupienia na stronach: biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na występ Paranienormalnych w Pruszkowie. Zasady są proste. Wygrywa osoba, która 28 grudnia (środa) jako pierwsza o godz. 13.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Paranienormalni”. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Zwycięzca: Jakub Strzelecki


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz