28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

aniawyszkoni.pl

Ania Wyszkoni wystąpi w Michałowicach

Sezon imprez plenerowych już w pełni. Kolejna gwiazda, która odwiedzi nasz region to Ania Wyszkoni. Piosenkarka zaśpiewa w Michałowicach!

Festyn gminny odbędzie się 18 czerwca, na placu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki. Dokłądny program nie jest jeszcze znany, trwa dopinanie wszystkich atrakcji imprezy, ale wiadomo już na pewno, że kulminacyjnym momentem wspólnego świętowania będzie w tym roku właśnie koncert Ani Wyszkoni. Przed gwiazdą wieczoru odbędzie się recital muzyki włoskiej. Nie powinno zabraknąć miasteczka zabaw dla dzieci, ciekawych warsztatów i innych propozycji na miłe spędzenie czasu.

Sama Ania Wyszkoni zaprezentuje utwory ze swoje najnowszej płyty i nie tylko. Jej najbardziej znane hity to „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Wiem, że jesteś tam”. W marcu tego roku wydała krążek „Jestem tu nowa”, o którym sama mówi: – Trudno mi jednoznacznie sklasyfikować ten album, ciężko opisać go słowami, zresztą… po co? Przecież opowiadanie o muzyce to jak tańczenie o literaturze, więc znacznie sensowniej będzie po prostu go posłuchać, do czego gorąco namawiam. Mam nadzieję, że tak jak ja, nie będziecie mogli się od niego uwolnić.

Czy artystka porwie publiczność w Michałowicach? O tym przekonamy się 18 czerwca.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nareszcie ktoś normalny.

Gość

Miasto Pruszków zaprasza genderowego Szpaka, zbojkotował Opole. Miasto zamówiło w zeszłym roku piosenkę u kompozytora co prawda wybitnego, ale to było bardziej kiedyś -Romualda Lipki. Tenże Lipko popierał otwarcie Komorowskiego w wyborach czym zasłużył sobie na miano POsłusznego narzędzia systemu III RP. Cugowski natomiast nie utożsamiał się z III RP i chwała mu za to. Do Pruszkowa zawitał także niedawno KODowiec Wiktor Zborowski, wierny czytelnik Gazety Wyborczej jak na prawdziwego inteligenta przystało. To wszystko świadczy, że ekipa Pana Jana Starzyńskiego jest zaKODowana i POgmatfana. Czekamy na następnych KODerastów w Pruszkowie.