27° Niedziela
19 Sierpnia


Antoni Syrek-Dąbrowski Facebook

Antoni Syrek-Dąbrowski ze stand upem w Milanówku

Miłośnikom stand upu nie trzeba przedstawiać tego komika. Znany z ciętego języka, braku poszanowania dla tematów tabu, swój program zaprezentuje w Starym Kinie w Milanówku.

Antoni Syrek-Dąbrowski to improwizator, scenarzysta i aktor. – Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – czytamy w jego biogramie.

W Milanówku komik zaprezentuje program „Norma”. Zanim jednak zobaczymy go na scenie, przed publicznością pojawi się nieco mniej znany, ale świetnie zapowiadający się Robert Sztygowski. – Występuje w stand upie już prawie rok, a ostatnio założył swoją stronę „komika” na facebooku, więc teraz to już potwierdzone, że na pewno nim jest. Jeżeli lubicie bezkompromisowe, ostre, pełne energii występy, to... Robert raczej Wam się nie spodoba – przewrotnie zapowiadają organizatorzy.

Wieczór ze stand upem w Milanówku już 18 maja. Początek o godz. 20.00 w Starym Kinie przy ul. Piłsudskiego. Bilety na występ można kupić tu.

 


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Milo

Antoni jak to mówią na ciebie w USA-Rudi wiem że będzie grubo

rasul allah

he he ale beda jaja he he, będzie można usłyszeć bluzgi na scenie.