27° Niedziela
19 Sierpnia


wpr24

Bayer Full wystąpi na dożynkach w Brwinowie

Wielkimi krokami zbliżają się brwinowskie dożynki. Już 26 sierpnia na scenie zaprezentuje się zespół Bayer Full. Ale to tylko jedna z wielu atrakcji.

Rok temu mieszkańcy gminy Brwinów bawili się przy przebojach grupy Boys. Teraz na scenie zaprezentuje się inny legendarny zespół disco polo. Bayer Full istnieje od 1984 roku i w tym czasie sprzedał ponad 16 milionów płyt! Liderem zespołu jest Sławomir Świerzyński. Najpopularniejsze piosenki z repertuaru Bayer Full to m.in. „Majteczki w kropeczki”, „Serca dwa”, „Żono moja”, „Wszyscy Polacy to jedna rodzina” czy „Wiatr miłości”. Mieszkańcy Brwinowa będą mogli usłyszeć te i inne przeboje zespołu o 20.00.

Poczuć smak zabawy będzie można już od 17.00, kiedy na działce przy ul. Piłsudskiego w rejonie ul. Dworskiej odbędzie się oficjalne powitanie. Na uczestników dożynek czekają liczne animacje rustykalne na łące m.in. masło z dżemem, palce lizać, ziołowe love czy kłosy we włosy. Z pewnością dla wielu osób będzie to ciekawe doświadczenie, które pozwoli poczuć klimat wsi. Rzecz jasna na dożynkach nie może zabraknąć konkursu na najpiękniejszy wieniec. Laureatów poznamy o godz. 19.00. A później na scenie zaplanowano animacje dla dzieci.

Dożynki to wspaniała okazja do zabawy i tańca. Organizatorzy zadbali o muzyczną stronę imprezy. Gwiazdą wieczoru będzie wspomniany już Bayer Full, ale wcześniej (18.00) na scenie zaprezentuje się Beltaine.  Polski folkowy zespół powstał w 2002 roku i inspirację czerpie z muzyki Irlandii, Szkocji oraz Bretanii. O 21.00 kolejna porcja disco polo za sprawą zespołu MaSza. Mieszkańcy Brwinowa będą mogli usłyszeć takie przeboje jak: „Słodka kotka” czy „Ze mną bądź”. Całość zwieńczy występ zespołu No i dobrze, który zaplanowano na 21.30. Doświadczeni muzycy czerpią z różnych gatunków: pop, blues, rock, funk, jazz i muzyka klasyczna.

Zwieńczeniem brwinowskich dożynek będzie msza św., która odbędzie się 27 sierpnia o 10.30 w kościele pw. św. Floriana.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Będzie też Dezerter i T Love dla wysublimowanych inaczej

Gość

Mysle, ze tego dnia będzie wzmożony ruch w księgarni w Brwinowie. Widac, ze poziom życia kultury i sztuki w naszej okolicy kwitnie.

Gość

Niezwykle wysublimowany program artystyczny. Obawiam się, czy słuchacze w Brwinowie są gotowi na odbiór tak wysokiej kultury.

Gość

Lepsze to niz Don vasyl w Raszynie....

Gość.....

żenada

Gość

Prosto, skocznie, przaśnie i nieco frywolnie - w sam raz dla naszego niezwykle oczytanego społeczeństwa. Pozostaje pogratulować krzewienia wysokich lotów kultury. :|

Gość

wynika z opisu że to spółka cywilna . no i ten ohydny żółty kolor marynarek . czekam na przebój " moja teściowa to niezła gadzina " w wersji chińskiej