26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Niebayerfull.pl

Bayer Full zagra na dożynkach

Choć dopiero co zakończył się sezon imprez plenerowych, to my już wiemy kto zagra na przyszłorocznych dożynkach w Brwinowie. Gwiazdą imprezy będzie Bayer Full!

W tym roku mieszkańcy Brwinowa bawili się przy muzyce zespołu Boys. Stadion miejski wypełnił się po brzegi i wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w... przyszłym roku. Burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński na swoim facebookowym profilu zamieścił informacje o przyszłorocznej gwieździe dożynek gminnych. – Uchylę rąbka tajemnicy: w przyszłym roku na Dożynkach w Brwinowie zagra... Zespół Bayer Full. Zdradzam, bo od kilku dni chodzi za mną refren jednej z granych przez nich piosenek – czytamy we wpisie. Wiele wskazuje więc na to, że i w przyszłym roku frekwencja na dożynkach dopisze.

Zespół Bayer Full można nazwać legendą muzyki disco polo. Grupa istnieje od 1984 r. Jej liderem i wokalistą jest Sławomir Świerzyński. Zespół na swoim koncie ma aż 19 płyt sprzedanych w nakładzie ponad 16 milionów egzemplarzy. Obecny skład grupy stanowią Sławomir Świerzyński, Beata Matuszewska, Roman Matuszewski, Nikola Świerzyńska, Sebastian Świerzyński i Damian Świerzyński. Do najbardziej znanych przebojów Bayer Full należą „Majteczki w kropeczki”, „Żono moja”, „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”.
 


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

to czemu nie tanczysz i nie spiewasz...żal ci du...ściska bo u ciebie nic takiego nie bo nie dojedzie nic :D a sam pierwszy przyjedziesz się bawić!!!!!!

nexo

Wieś tańczy, wieś śpiewa...

Gość

Bez komentarza