16° Czwartek
26 Kwietnia

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
bayerfull.pl

Bayer Full zagra na dożynkach

Choć dopiero co zakończył się sezon imprez plenerowych, to my już wiemy kto zagra na przyszłorocznych dożynkach w Brwinowie. Gwiazdą imprezy będzie Bayer Full!

W tym roku mieszkańcy Brwinowa bawili się przy muzyce zespołu Boys. Stadion miejski wypełnił się po brzegi i wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w... przyszłym roku. Burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński na swoim facebookowym profilu zamieścił informacje o przyszłorocznej gwieździe dożynek gminnych. – Uchylę rąbka tajemnicy: w przyszłym roku na Dożynkach w Brwinowie zagra... Zespół Bayer Full. Zdradzam, bo od kilku dni chodzi za mną refren jednej z granych przez nich piosenek – czytamy we wpisie. Wiele wskazuje więc na to, że i w przyszłym roku frekwencja na dożynkach dopisze.

Zespół Bayer Full można nazwać legendą muzyki disco polo. Grupa istnieje od 1984 r. Jej liderem i wokalistą jest Sławomir Świerzyński. Zespół na swoim koncie ma aż 19 płyt sprzedanych w nakładzie ponad 16 milionów egzemplarzy. Obecny skład grupy stanowią Sławomir Świerzyński, Beata Matuszewska, Roman Matuszewski, Nikola Świerzyńska, Sebastian Świerzyński i Damian Świerzyński. Do najbardziej znanych przebojów Bayer Full należą „Majteczki w kropeczki”, „Żono moja”, „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”.
 


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

to czemu nie tanczysz i nie spiewasz...żal ci du...ściska bo u ciebie nic takiego nie bo nie dojedzie nic :D a sam pierwszy przyjedziesz się bawić!!!!!!

nexo

Wieś tańczy, wieś śpiewa...

Gość

Bez komentarza