26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Niebajm.pl

Beata i Bajm w niedzielę w Michałowicach

Już w najbliższą niedzielę na festynie z okazji Dni Michałowic wystąpi legenda polskiej muzyki rozrywkowej – Beata Kozidrak i Bajm! Nie zabraknie też innych atrakcji.

W tym roku Bajm obchodzi 40-lecie działalności artystycznej i rusza w ogólnopolską trasę koncertową, aby przypomnieć swoje największe hity. Nie zabraknie ich także w Michałowicach, gdzie zespół wystąpi już w najbliższą niedzielę podczas festynu z okazji Dni Michałowic. Z pewnością będzie można usłyszeć wielkie przeboje Bajmu, znane nawet tym, którzy na co dzień nie są wielkimi fanami grupy.

Koncert będzie zwieńczeniem całodniowej imprezy. Co więc jeszcze znalazło się w programie? Festyn rozpocznie się o godz. 13.00 od warsztatów dla rodzin, animacji, możliwości poskakania na trampolinach i dmuchanych zjeżdżalniach. Do tego miasteczko ruchu dorgowego, fotobudka, pokazy wokalne i taneczne, bumperball, akcja „Uszyj jasia” (pisaliśmy o niej także tu) i wiele innych.

Muzyczna część imprezy od godz. 18.00. Na scenie pojawi się An Dreo e Karina w repertuarze Al Bano i Rominy Power. A o godz. 20.30 główna gwiazda wieczoru, czyli Beata i Bajm.

Niedziela, 17 czerwca, plac przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Michałowicach.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Dorta

Zmarł brat Pani Beaty,być może news o koncercie okaże się nieaktualny.Wypadałoby najpierw potwierdzić informacje a potem reklamować.

Z gminy

To będą Dni Gminy Michałowice a nie Dni Michałowic

gościu

Nie wiem czy widzieliście, ale dzisiaj zmarł jeden z założycieli - wątpię, żeby koncertowali