13° Poniedziałek
24 Września

Wt

bajm.pl

Beata i Bajm w niedzielę w Michałowicach

Już jutro na festynie z okazji Dni Michałowic wystąpi legenda polskiej muzyki rozrywkowej – Beata Kozidrak i Bajm! Nie zabraknie też innych atrakcji.

W tym roku Bajm obchodzi 40-lecie działalności artystycznej i rusza w ogólnopolską trasę koncertową, aby przypomnieć swoje największe hity. Nie zabraknie ich także w Michałowicach, gdzie zespół wystąpi już w najbliższą niedzielę podczas festynu z okazji Dni Michałowic. Z pewnością będzie można usłyszeć wielkie przeboje Bajmu, znane nawet tym, którzy na co dzień nie są wielkimi fanami grupy.

Koncert będzie zwieńczeniem całodniowej imprezy. Co więc jeszcze znalazło się w programie? Festyn rozpocznie się o godz. 13.00 od warsztatów dla rodzin, animacji, możliwości poskakania na trampolinach i dmuchanych zjeżdżalniach. Do tego miasteczko ruchu dorgowego, fotobudka, pokazy wokalne i taneczne, bumperball, akcja „Uszyj jasia” (pisaliśmy o niej także tu) i wiele innych.

Muzyczna część imprezy od godz. 18.00. Na scenie pojawi się An Dreo e Karina w repertuarze Al Bano i Rominy Power. A o godz. 20.30 główna gwiazda wieczoru, czyli Beata i Bajm.

Niedziela, 17 czerwca, plac przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Michałowicach.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Franio

może i praca. ja tam nie wiem. w cyrku też praca i w domu publicznym też. co nie zmienia faktu, że pewne wydarzenia, przy pewnych okolicznościach powinny być odwołane jeśli mamy coś takiego jak honor, jakieś wartości, szacunek do rodziny. "pomarła rodzina, a ja bawię się, tańczę i śpiewam!" . a może liczy się tylko kasa, żarcie i dymanie...

GośćRomwaw

do Franio: Myślę że dla wokalistki to nie zabawa tylko praca, Czy dla zespołu to była ,,zakrapiana impreza,, ? - ja byłem i tego nie stwierdziłem może ty Franio wiesz lepiej? Tacy jak ty nie byli, nie widzieli, ale zawsze wiedzą lepiej jak powinno być?

Franio

Aha. Czyli co tam rodzina, wartości, pamięć, honor. Wyciszenie się, chwila refleksji po bliskiej osobie. Impreza ma być, kasa ma się zgadzać! Alkohol, flesze, głośna muzyka, show must go on!!! Ciekawe czy zagrali "Upiłam się (z) Tobą"...?

Romwaw

Koncert odbył się w bardzoo fajnej atmosferze. Dla szukających niezdrowej sensacji powiem że zmarły brat był wspomniany i zatytułowana piosenka ku jego pamięci przyjęta gromkimi brawami. Pogoda i miła atmosfera dopisała do samego końca.

Franio

A jak się ma koncert bo żałoby Pani Beaty??? Odbędzie się w ogóle???

Gość

za darmo bym na to nie poszedł

Daro

A U2 kiedy bedzie???