26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
FB Arkadiusz Kosiński

Burmistrz zamieni się w szofera

Jedną z „atrakcji” brwinowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie burmistrz Arkadiusz Kosiński, który na jeden dzień stanie się szoferem. Każda osoba, która wrzuci datek do puszki burmistrza będzie mogą liczyć na przejażdżkę... maluchem.

– Na rynku pojawi się specjalny przystanek Brwinów Tour. Przejażdżki będą odbywały się na kilku różnych trasach o długości 3,5 – 4 km. To oznacza, że przejazd będzie trwał około 10 minut. Jeśli kolejki będą duże to skrócimy trasy, tak by każdy chętny mógł przejechać się maluchem – mówi nam Arkadiusz Kosiński, burmistrz gminy Brwinów. 

Przejażdżki będą się odbywać w godz. 9.00 – 13.00 oraz 13.45 – 15.00. – Zgodnie z przepisami po czterech godzinach muszę zrobić przerwę na 45 min. Stąd luka w „rozkładzie” – zaznacza burmistrz Brwinowa. 

Pozostaje zatem jeszcze jedna kwestia. Ile trzeba wrzucić do puszki, by móc się przejechać? Co ciekawe nie musi być to wysoka kwota, choć dobrze by było aby datki były jak największe. – Maluch nie może przewozić zbyt dużych obciążeń, więc lepiej żeby datki były w formie papierowej. Monety więcej ważą – dodaje ze śmiechem Arkadiusz Kosiński.

Przypominamy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedziele 14 stycznia. Oj, będzie się działo!


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość starej daty

Miernota w nędznym fiaciku. Głowa mała. Kiedyś to byli burmistrzowie i wójtowie - dostojni, pożyteczni dla mieszkańców, z dobrych domów, z wiedzą i kinderszrtubą. No, ale to było przed wojną...

Gość

Gość1982 tu nie chodzi o kasę, a o brak działań na poprawę infrastruktury lub działania na szkodę mieszkańców, vide odbiór odpadów. Celem nie jest posiadanie miernego burmistrza, który realizuje wyłącznie własne cele. Celem jest posiadanie burmistrza z prawdziwego zdarzenia, do którego obecnemu bardzo, ale to bardzo daleko! Ps. Podatki płacę niestety tutaj. Benefitów z tego faktu niestety nie dostrzegam żadnych. Ba, wręcz jestem nękany opresyjną polityką odnośnie odpadów. Jak w żadnej okolicznej gminie.

Gość

Burmistrz robi to bezinteresownie, bo nie dla niego są pieniądze ze skarbonki tylko dla noworodków (26 WOŚP). Do malkontentów, czy byliście zadowoleni z Guzika ? bo chyba nikt z normalnych brwinowian nie był zadowolony z tego że kiedyś trzeba było smarować aby można było coś załatwić. pamiętam jak ekipa guzika remontowała Pszczelińską dziury jak były tak zostały, dopiero za Kosińskiego ją wyremontowano jak należy . czasem warto zrobić sobie uczciwy rozrachunek zanim zacznie się hejtować czyjeś spontaniczne akcje prospołeczne. Jak chcesz coś burmistrzowi zarzucić to przyjdź wrzuć złotówę na WOŚP i wyrzuć mu co ci leży na sercu jak on będzie prowadził. będzie miał zajęte ręce to się nie musisz obawiać że weźmie odwet.

Gość1982

Wszyscy komentujący działania Burmistrza za jego dwóch kadencji chyba nie pamiętają jak wyglądały okoliczne wioski i sam Brwinów jeszcze 10lat temu. Parzniew to miejsce gdzie według mnie jest to najbardziej zauważalne wręcz spektakularne. Drogi , chodniki , ścieżki rowerowe , kanalizacja , oswietlenie ulic itp znacznie się zmieniło. Koszajec jest miejscem gdzie rowniez to mocno widac . Oczywiście do otoczenia jakie sobie niektórzy wyobrażają jest daleko ale zmiana i tak jest mocno zauwazalna. Nie od razu Krakow zbudowano. Ale pewnie wszyscy komentujacy tutaj znaja te okolice od kilku lat , a podatki płacą w swoich wioskach w ościennych województwach. Więc najpierw proponuję abyście sami dołożyli cegiełkę do naszej okolicznej infrastruktury i skoro tu mieszkacie i wymagacie od włodarzy cudownych działań, proszę wszelkie opłaty i podatki płacić tutaj. A media spolecznosciowe to forma komunikacji i nie widzę w tym nic zlego, skoro ma czym sie chwalic . Panie Burmistrzu oby tak dalej , prosze nie zwalniac tempa. Pozdrawiam

Gość

Pisowni hejt się odezwał. Zróbcie coś dla ludzi a nie tylko krytykujecie

GoPIS

PO-owiec za kierownicą. Niech weźmie się za pracę i zacznie słuchać ludzi. Nie możemy się doczekać kiedy wybierzemy nowego burmistrza, który zamiast chwalić się na fb i podpisywać że to JA, że to dzięki mnie, że to mój pomysł itp. Zacznie być pomocny dla Wszystkich a nie tylko swojej klitki.

Gość

Ha ha dobre

Gość

Oho! słynne Słońce Brwinowa znów robi akcję promocyjną? Zauważcie że ten typ nie robi nic bezinteresownie. Zawsze to jest podszyte własnym interesem. Jak nie można tego pokazać na facebooku to nie ma sensu tego robić to zasada Arcadio.

Arek

Pajac, pajac o jejku jaki pajac. Ja wole dać na Caritas, owsiakowi niech Schetyna nasypie i pajac z Brwinowa.

silver

A Owsiak sobie nowego Rovera kupi.

Gość

W takim fachu już powinien pozostać. Skończyło by się działanie na szkodę mieszkańców gminy.