27° Niedziela
19 Sierpnia


Facebook C-BooL

C-BooL zagra w Pruszkowie

Tak, dobrze widzicie. Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od występu C-BooL'a w Pruszkowie. DJ będzie gwiazdą imprezy „Lato, lato, lato czeka”.

C-BooL, a właściwie Grzegorz Cebula to popularny DJ. Jego utwory można usłyszeć w największych ogólnopolskich rozgłośniach radiowych. Mimo to nie każdy wie, że ten popularny DJ jest Polakiem!

Jego pierwsze i zarazem najpopularniejsze nagrania to „Would You Fell”oraz „House Baby”, któe powstały w latach 2003 – 2004. Kilka lat później (2010 r.) wspólnie z wokalistką Isabelle wydał utwór „Body & Soul”.

Wydany w 2016 r. singiel „Never Go Away” uzyskał status diamentowej płyty. A single „Magic Symphony” (2016) oraz „DJ Is Your Second Name (2017) pokryły się platyną (odpowiednio cztero- i dwukrotnie). Najnowszy singiel C-BooL'a to „Wonderland”.

Wszystkie te utwory będzie można usłyszeć w Pruszkowie. C-BooL będzie gwiazda festynu „Lato, lato lato czeka”, który odbędzie się już 10 czerwca w Parku Żwirowisko obok przedszkola miejskiego nr 13. 

Never Go Away


Magic Symphony


DJ Is Your Second Name


Wonderland


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Dlaczego imprezy nie można zrobić na tyłach przedszkola, pomiędzy skateparkiem, a ul. Brzozową? Przeszkadzałaby mniejszej liczbie osób niż tuż przy blokach.

Gość44

Super bardzo mi się utwory w jego aranżacji. I jeszcze bardziej super że nie disco polo.

SarioN

Avicci będzie?

anna

Who is he?

Gość

nie znam człowieka ...

Rado

A Scooter kiedy zagra u nas?