26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Niepixabay.com

Casting do grodziskich Metamorfoz. Zgłoś się już dziś

Chcesz zmienić swój wygląd ale nie wiesz jak to zrobić?Chciałabyś coś zmienić w życiu, ale nie masz odwagi? Weź udział w castingu i oddaj się w ręce specjalistów, którzy zmienią twój wizerunek.

Wiosna coraz bliżej, dlatego warto zadbać o siebie przed jej nadejściem. Kłopot jednak w tym,że zmiana fryzury, stylu ubierania się czy makijażu to dla wielu kobiet wyzwanie. Nie zawsze bowiem   wiemy w jakim kolorze włosów będzie nam dobrze i jaki ubiór zamaskuje mankamenty naszej sylwetki. Pomocną dłoń w tym temacie wyciąga... Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki. Nie chodzi tu jednak o czytanie poradników, choć to nie zaszkodzi, a o akcję „Metamorfozy”. 

Czy są „Metamorfozy”? To akcja, która ma zmienić wygląd pięciu kobiet. Zgłosić może się każdy. – Zapraszamy do wzięcia udziału w „Metamorfozach”. Żeby się do nich zgłosić, należy wypełnić załącznik do regulaminu. Trzeba w nim odpowiedzieć na dwa pytania: Dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozach? Co w Twoim życiu zmienią metamorfozy? Spośród Pań, które zgłoszą się do metamorfoz, wybranych zostanie pięć osób. Następnie spotykać będą się one z wizażystką, fryzjerką i stylistką, które doradzą, jak zmienić wizerunek. Konsekwencją tych działań będzie spektakularna metamorfoza – zachęcają organizatorzy. – Odmienione panie opowiedzą o sobie podczas finału Grodzisk Mazowiecki „Miasto Kobiet”. Odbędzie się on 3 marca w sali widowiskowej Centrum Kultury – dodają. 

Regulamin „Metamorfoz” jest dostępny tutaj. Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 lutego.

Patronem medialnym „Metamorfoz” oraz „Miasta Kobiet” są portal WPR24.pl oraz Gazeta WPR


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Może z Naj zrobią kobietę ? Czy biblioteka nie powinna promować czytelnictwa zamiast makijażu ? Czy takie spotkania nie powinny być w studiach urody ? A może chodzi o uzyskanie elektoratu na wybory dla tych z koniczynki ? Chcesz mieć urodę głosuj na glebę i Naj.