27° Niedziela
19 Sierpnia


Facebook: Centrum Kultury i Sportu

Ciekawe propozycje CKiS w Pruszkowie

Ciekawe propozycje CKiS w Mieszkańcy Pruszkowa już od kilku miesięcy mogą korzystać z oferty Centrum Kultury i Sportu. Podpowiadamy, dlaczego w najbliższym czasie warto się nią zainteresować.

Misją pruszkowskiego CKiS było stworzenie przestrzeni dla kultury, sportu, sztuki i rozrywki. W programie wakacyjnych atrakcji przeważają sport i półkolonie dla najmłodszych. Jednak na jesień zaplanowano bogatą ofertę kulturalną dla nieco starszych mieszkańców Pruszkowa.

5 października w sali widowiskowej Centrum wystąpi Kabaret Paranienormalni. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy chłopakom naprawdę uda się go ugotować? Warto przyjść i przekonać się na własne oczy.

Pod koniec wspomnianego miesiąca, 27 października odbędzie się spektakl „Kochanie wróciłem” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Co wydarzy się na scenie? Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania za prawie każdą cenę. Zapowiada się ciekawe, pełne zawirowań widowisko. Na scenie pojawią się znani i lubiani aktorzy, m.in. Katarzyna Zielińska, Bartosz Obuchowicz i Wojciech Wysocki.

23 listopada mieszkańców Pruszkowa rozbawi Kabaret Młodych Panów. Artyści zapewniają, że widowisko „Bogowie” pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Ten spektakl da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Koniecznie wpadnij do CKiS.

Jeśli nie kabaret, to w grudniu będzie można wysłuchać nastrojowego koncertu Michała Szpaka. Artysta pojawi się w CKiS 9 grudnia. Recitale w wykonaniu artysty to doskonała okazja by oderwać się od codzienności i przenieść do świata pełnego emocji. Michał wykona swoje największe przeboje, a w nich najnowszy singiel „King of the Season” będący zapowiedzią zbliżającego się albumu. Występy Michała uświetni specjalnie przygotowana oprawa wizualna. Szpak z pewnością po raz kolejny zaskoczy swoich fanów!

Ponadto na co dzień mieszkańcy mogą korzystać ze stałej ofert CKiS – do dyspozycji mają m.in. ściankę wspinaczkową i zajęcia fitness.

Bilety oraz informacje na temat wydarzeń znajdziecie wchodząc tutaj.

Dodatkowe informacje uzyskacie wchodząc na facebooka Centrum Kultury i Sportu oraz na tymczasowej stronie internetowej: www.ckis.pruszkow.pl


Aleksandra Szczepańska
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 53

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do: LittleMonster666 A jaka będzie za chwilę? Zakurzona czyli szara od brudu z ulicy albo zardzewiała, bo tanim kosztem to zrobione, Poza tym....jasne kanały wentylacyjne z blachy na tle czarnej żałobnej elewacji wyglądają jakby komuś zabrakło kasy na dokończenie całości. Czarna elewacja + hotel obok w sraczkowato - zielonej szacie, trybuny Znicza z cegiełek + stara hala ( ta przynajmniej w miare uniwersalna ). Nie można było za te gigantyczne pieniądze wybudować chociaż dwóch wiaduktów z całym zapleczem ?

LittleMonster666

Przepraszam, a jaką chcielibyście elewację? Białą? jakąś jasną? Przecież w tym miejscu ( ruchliwe skrzyżowanie) po miesiącu elewacja byłaby zmechacona i ujeb@na jak garnitur Prezesa

Gość

Nominację do makabryły nie dostaje się za darmo. To że sarkofag nie wygrał? Domek z Zakopanego był bezkonkurencyjny. Inaczej byłaby szansa. http://www.bryla.pl/bryla/56,85300,23108468,makabryla-2017-do-kogo-trafi-antynagroda-glosowanie.html

Gość

CKiS miejsce wspierania pszczół.

Gość

Ludzie jak były trzy kina w Pruszkowie , to przecież była przebrzydła komuna , teraz trzeba powoli żeby nie było złych skojarzeń :)

Gość

Kino....co grają w Pruszkowie? Porażka. ...............

erni

5 pazdziernik?????? przeciez jest jeszcze lipiec!! co bedzie w sierpniu? TUMANY Miała być siłownia? Podobno stawka za wynajem jest większa jak w Warszawie. TUMANY!! Nawet dziecko wie, że najpierw się robi promocje miejsca, przyzwyczaja ludzi do miejsca a na samym końcu zarabia!!! CO za TUMANY..

Gość@gość z 07.27.18

Ten obiekt zatwierdziła Pani Naczelnik Architektury. A autorem tego krematorium, jest jej szwagier Pan architekt Rogala. Ten człowiek projektuje również bloki dla deweloperów w Pruszkowie.

Gość

Żal czasu, aby czytać te komentarze. Piszą ci sami ludzie i prowadzą między sobą wojnę, zamiast spotkać się nie ukrywając twarzy powiedzieć coś mądrego. Szczególne, że wszyscy chcą dobrze dla miasta. A tak na marginesie to tor kolarski nie ma nic wspólnego z włodarzami miasta i ma się dobrze.

Edyta

Całkowicie popieram wypowiedź Gościa 2018.07.27 10:48. Znam działalność Centrum Promocji Kultury na Grochowie i też popieram wycieczkę do tej intersującej i kulturotwórczej placówki.

Gość

do Doktor Ewa wszyscy wiemy, ze to ty Mirosław, ukrywający się tchórzliwie pod innym nickiem

Gość

Do Mirosław Przecież hasło,, niedasie,, stosuje twój guru, idol,Starzyński, którego traktujesz niemal jak boga a jakie są efekty tych rządow mgr to każdy widzi, brud smród i ubostwo, kładka w rozsypce, wiadukt niedługo też, dziurawe drogi chodniki a dworzec PKP nadal w remoncie, dla ciebie każdy kto krytykuje twojego naczelnika to psychiczny, ale spójrz w lustro na siebie to zobaczysz ślepego fanatyka i prostaka, dlatego jesteš pošmiewiskiem na tym forum

vester rex

jak widzę wpisy takich osób jak Mirosław prawdziwy Rodowity Pruszkowiak to tracę wiarę w Boga, można mieć wtedy także żal do amerykanów, po co wymyślili sieć, internet skoro tyle jest tutaj debili

Doktor Ewa

Do niedasię .Mirosławie ten niedasię to jakiś wariat chory człowiek i nic więcej pewnie po 4 klasach podstawówki bo nic więcej nie potrafi napisać a jadem siać na Władzę Miasta i Ciebie pouczać.Niedasię nieuku tych twoich wypocin czytać ale da się Ciebie do Tworek umieścić .

Niedasie

Do Mirosław Płacą mi sporo żeby czytać wypociny takich inteligentnych inaczej jak ty,mam ubaw jak widzę takich ciemniaków jak ty kiepskich

Jan przyjezdny

Bo to jest Miś na skalę moich możliwości !!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

I to jest bogata oferta kulturalna.... buhahahaha

Mirosław

Do niedasię. ILE CI PŁACĄ ZA TE PIisaNE głupoty słoiku .Nie pomoże Ci ta propaganda pzprowska wobec Władz Miasta Pruszków.Klakierem to ty jesteś A nie ja baranie.

Rysiek z klanu

zapomnijcie o starcie instytucji w ckis od września. brak przetargu na meble.... brak chętnych na wynajem na siłownię.... pani sedes pensyjke przytula i tyle... ponoć Andrzej ma przerobić to na lofty zgodnie ze swoim zamiłowaniem do deweloperki. . . wiwat władza. my nie mamy centrum kultury. no mamy. jaka władza takie pojęcie...

niedasie

odezwal się naczelny klakier mirosłąw, jedyne co stale potrafi to obrażać innych, porównywać teatr szekspirowski w gdansku z czarnym tytanikiem w pruszkowie, ty chyba nie wiesz co piszesz, przedstawienia tam a tu w tym wiejskim, dziadowskim pruszkowie to 2 różne światy, idz się w koncu doucz bo na niczym się nie znasz i wtedy zabieraj głos i piej z zachwytu nad 3 królami , bo NIEDASIE

Gość

A gdzie wyparowało,, dziadostwo'' ???

Gość

W listopadzie przez godzinę wystąpi kabaret. Na razie na inne dni listopada brak pomysłów. W budynku za 70 baniek nic się nie będzie działo. W grudniu na dwie godziny zajrzy Michał Szpak. To jest komedia. I prawda co mówili ludzie. Ktoś tu wydał nasze pieniądze całkowicie bez sensu.

Głos

Może mi ktoś powiedzieć jaki będzie roczny koszt utrzymania tej KULTURY ?

Gość

Sztandarowy projekt za 100 mln na tą kadencję obecnych władz. Cztery wydarzenia przez pół roku, program stały to półkolonie, ścianka wspinaczkowa czynna 8h w tygodniu i 8h fitnessu tygodniowo. Postawili wielki brzydki budynek i sami nie wiedzą do czego ma służyć. Za te pieniądze można było zbudować kilka żłobków i przedszkoli. Infrastrukturę rowerową w całym mieście, wyremontować kładkę nad torami i zbudować drugi wiadukt, toalety publiczne w całym mieście, parkingi podziemne w mieście., zorganizować transport publiczny na terenie Pruszkowa.Rozwiązać jakiś realny problem dla mieszkańców. Nawet obrońcy CDK przestali się już wypowiadać, bo nie ma czego bronić.

Mirosław

Baranie obejrzyj budynek w Gdańsku tj Teatru Szekszpirowskiego wejdź na tą stronę i zobacz jakie tam jest cudo czarne i Gdańszczanie nie krytykują są bardzo zadowoleni z czerni i elewacji itp.Dla Ciebie baranie informuję,że nawet ten obiekt został nagrodzony w konkursie europejskim za ten kolor czarny od znawców tego typu elewacji przez wysokie grono fachowców.GDY umrzesz też Ciebie pochowają do trumny w kolorze czarnym.Więc nie nazywają to trumną ciemniaku.Mirosław prawdziwy Rodowity Pruszkowiak.

loku

wzięły na etetay i pieniądzów zabrakło na atrakcje

Gość

Nawet tam nie zajrzałem, ale przejezdzalem przy opadach deszczu, kajak by się przydał , tak jak naprzeciwko na przejściu przy Lidlu a skrzyżowanie nowiutke , okazuje się , że Lidl zainwestował w parametry po ostatniej imprezie w CDK , bo tam odwołali z powodu braku własnego parkingu

Gość

Ten filmik idealnie ilustruje megalomanie naszych władz. Tylko jest jeden problem. Nie można spisać projektu na straty. Koszty budowy będziemy spłacać latami. https://www.youtube.com/watch?v=uPZj1p_smCA

Gość

Dziadostwo.

Gość

Ten budynek to sama żenada wygląda jak trumna kto zatwierdził taki projekt .To nawet jak przejeżdżamy autobusem obok niego to jest nie przyjemnie. KULTURA kojarzy się raczej z radoscia a to są kolory żywe a nie czerń.

Gość

Albo artykuł nie wyczerpuje całej oferty, albo naprawdę nie wiadomo po co " to to" zbudowano?

Gość

Ten tytuł,, ciekawe propozycje,, to rozumiem, że to jest ironia,

Gość

Do: PSZM Nie wiesz dla kogo? Zamiast wybudować NOWY WIADUKT, zmodernizować dojazd do A2, zamiast poprawić chociażby ul. Prusa na odcinku Znicz - Kraszewskiego, zamiast NAPRAWIĆ pozapadaną Kraszewskiego to jest CZARNA TRUMNA. Jacy " włodarze " miasta taki i jest tor kolarski. Nędza, rozpacz i koteria.

PSZM

Przyjechały do mnie bratanice na tydzień do Pruszkowa. Stwierdziłem, że warto będzie im pokazać nowy obiekt to może na jakieś atrakcje się załapią a w ostateczności kino. Jakież było moje zdziwienie i wstyd przed dziewczynkami że nie ma tam żadnej atrakcji a pytając o kino dowiedziałem się, że Pan jest na urlopie... Dla kogo jest ten obiekt skoro w wakacje jak dzieciaki mają wolne nic się nie dzieje? Huczne ucztowanie otwarcia w czerwcu a w lipcu pustki i nie wiadomo jak wejść do obiektu bo tylko jedne drzwi otwarte....

Gość

Miał być pomnik i jest pomnik dwóch kroli i plaża.

Gość

Dramat , dno i wodorosty. Odzwierciedla to jakość miasta. Jak to sie stało , że podobno koleżanka vice bez konkursu i żadnych podobno właściwych kompetencji została prezesem ? O co tu chodzi ?

silver

Żałosna oferta. Miało być centrum kultury za wielkie pieniądze a wyszła salka na komercyjne imprezy niskich lotów.

Gość

Jedno wielkie rozczarowanie...Atrakcji mało. i jeszcze jedno...ceny biletów powalają niestety.

Gość

bywam na zajeciach w Centrum Promocji Kultury na Grochowie, niech sobie nasi włodarze i zarządcy naszej placówki zrobią wycieczkę i podpatrzą jak to się robi i jak to powinno wygladąć. dla ciekawych link do ich strony: http://cpk.art.pl/

Gość

Miasto zmęczone jak sam Prezydent.

Gość

bardzo bogata oferta. dwa razy w roku to mogę wybrać się do teatru do Warszawy. a te 70 milinów można było lepiej wydać. nic się temu prezydentowi nie udało. nawet remont urzędu miasta czyli jego miejsca pracy. w mieście syf, brudno, wydeptane trawniki, zasrane chodniki, pijani żule na deptatku. jedna wielka żenada.

Gość

czy Kamyk jest juz przeniesiony ?

Gość

Mam wrażenie, że wykorzystanie tego budynku jest mizernę, łagodnie mówiąc. Centrum wciąż nie ma swoje strony z jasnym repertuarem i propozycjami zajęć. Dlaczego nie ma stałych seansów filmowych? to tak już będzie zawsze, że tylko od święta? o to chodziło?

Gość

Ciekawe atrakcje. Jedna nz miesiąc. Ten budynek już w tej chwili jest nierentowny i przynosi straty.

inwestycja

Za 70 mln pln mamy dwa spektakle, jeden koncert, dwa kabarety rocznie i sarkofag stojący we wjeździe do Pruszkowa. Rewelacja. Gratuluję Panu Prezydentowi dobrze wydanych pieniędzy.

Gość

Może jakiś spektakl o demokracji i rozganianiu demonstrantów gazem łzawiącym przez milicję?

Gość

co dzień coś nowego, jaka bogata oferta kulturalna buhhaaaaaaaaaaaa

P.

W budynku miała być dostępna siłownia i kompleks saun - czy wiadomo od kiedy??

Pablo

Gdyby tak jeszcze Stare Dobre Małżeństwo..

Gość

O ile propozycji, co najmniej jedna na miesiąc. To się Pani Prezes napracuje.

Gość

Żenada, dwa filmy i w grudniu Michał Szpak. Więcej dzieje się w domu kultury w byle Pierdziszewie.

Gość

i to jest cała oferta budynku za prawie 100 mln. zł??? Gratulacje, 2-3 wydarzenia w miesiącu...

Gość

Daty wymienionych wydarzen - 5.10, 27.10, 23.11, 9.12 "Ponadto na co dzień mieszkańcy mogą korzystać ze stałej ofert CKiS – do dyspozycji mają m.in. ściankę wspinaczkową i zajęcia fitness." I na co te 70 mln? Na duza silownie z sala uzywana raz w miesiacu?