27° Niedziela
19 Sierpnia


pixabay.com

Ciężkie brzmienia w Podkowie

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich rusza z nowym cyklem imprez. Pierwszy z koncertów w ramach cyklu „Rockowa Podkowa” już w najbliższą sobotę 21 października.

„Rockowa Podkowa” to propozycja dla miłośników nieco ostrzejszych gitarowych brzmień i takich gatunków muzycznych jak rock i metal. To również promocja lokalnych zespołów muzycznych z samej Podkowy i okolicznych miejscowości. Sam koncert to nie wszystko. Impreza pozwala na zaprezentowanie talentów również osobom z widowni. To tak zwany jam session. Każdy kto chce wejść na scenę i zagrać na koncert musi przynieść własny instrument.

A kogo zobaczymy na scenie CKiIO w trakcie sobotniego koncert? Publiczności zaprezentują się następujące zespoły: NCNN (blues rock), Cradlewave (rock), Posthumous Ataxia (metal), Xe (Rock, Punk, Metal), The Reysp (Heavy Metal), Arhant (alternatywny rock).

Impreza odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich (ul. Świerkowej 1). Koncert wystartuje o godz. 18.00. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

olo

Ave !!!

Gość

Zlot satanistów ;-)