26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieFacebook/CKiS

CKiS inauguruje działalność

Choć działa od dobrych kilku tygodni, nie było jeszcze oficjalnego otwarcia. Mowa o pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu. Uroczysta inauguracja już w następny weekend.

Sobota, 9 czerwca, na pewno zapisze się w historii obiektu. Tego dnia zaplanowano oficjalne otwarcie i możliwość zwiedzania budynku. Ale nie tylko. Nie zabraknie rozmaitych atrakcji dla małych i dużych. Wszystko to pod hasłem „Kalejdoskop marzeń”.

Co dokładnie znalazło się w programie? O godz. 14.00 rozpoczęcie imprezy i powitanie. Na scenie pojawią się następnie „Pruszkowiacy”. Od godz. 19.00 muzyczna część wieczoru. Wystąpią Blues Maszyna, Natural Made Rockers, Chemia i Kasia Schubert. Przez cały dzień w CKiS będzie można oglądać wystawę malarstwa i strojów ludowych. Na stadionie Znicza rozgrywane będą mecze Akademii Piłkarskiej Znicz. Na boiskach bocznych: Sztorm Grupa, Strefa Zabaw dla dzieci, TurboKozak. Do tego warszaty plastyczne, jogi, tai-chi, pokazy capoeiry. Najmłodszych zabawiać będzie Klaun Tomi. Pojawi się też teatr uliczny.

Co jeszcze? Na Hali Znicz stanie strefa malucha. Będzie tam można spróbować swoich sił także w karate, krav madze, koszykówce. Przy tak wielu propozycjach nie może zabraknąć czegoś na ząb. Będzie więc i strefa gastronomiczna.
 

– Przed nami inauguracja Centrum Kultury i Sportu, będzie to dla nas wyjątkowy dzień więc liczymy, że będziecie wtedy z nami. Gwarantujemy wstęp wolny dla każdego. Planujemy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcemy pokazać wielofunkcyjność CKiS więc dostępne będą zajęcia sportowe, animacje dla dzieci, warsztaty o zdrowym żywieniu, występy artystyczne, taneczne, koncerty a także pokaz filmu niemego z muzyką na żywo. Nie sposób wymienić wszystkich aktywności, dlatego warto zarezerwować sobie czas 9 czerwca i sprawdzić osobiście co przygotowaliśmy – mówi nam Anna Dudziec, dyrektor pruszkowskiego CKiS.

 

Wszystkie szczegóły imprezy dostępne są tu. Początek w sobotę, 9 czerwca, o godz. 14.00. Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4).


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 33

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Największy dom pogrzebowy w Polsce - sądząc po elewacji

Gość

PiS-owi to nawet hejting w Pruszkowie nie wychodzi...

Gość

Jakie miasto taki i budynek

Gość

do Gość 2018.05.30 11:30 czas na spakowanie się spadochroniarza z nowej wsi, 20 lat nic nierobienia zleciało ,,niedasie,,

Gośćdwdwdwd

nareszcie fajne zdjęcie !

Gość

Bunkier pozostanie, oczywiście wyświęcony na wieki wieków. Władze koniecznie trzeba zmienić na nową bez układów. Cwaniactwa człowiek przy władzy poprostu się uczy a potem z układu nie wychodzi. Nie głosujmy na wsólnotę samorządową. Juź mam jej dość. Potrzeba świeźej krwi.

Gość

tak pół Pruszkowa wyjedzie do swoich zabitych chałup wiejskich .wyłapywać ze stodoły szczurów,i tp.

Gość

precz ze spadochroniarzem z kobyłki z Pruszkowa który walkowerem się poddał z Panem Janem Starzyńskim .

Gość345

na tym zdjęciu budynek wygląda jak tężnia solankowa.

CKiS

CKiS - Centrum Kurzeli i Starzyńskiego zaprasza !!!! dobre !!!

Gość

z bunkra powinna ciągle lecieć piosenka ,,oj dana, oj dana jaki ten pruszków piękny z samego rana, łoj dana,,.....ciekawe kiedy kolejna awaria wody i susza w kranach?

Buahaha

Jaki prezes takie otwarcie!

Gość

do Gość 2018.05.30 00:16 precz ze spadochroniarzem z jarosławia i nowej wsi

Daro

Co Wy robicie? Pruszkow to nie oblesny Ukrainski Plonsk !!! Robicie ochydztwo!

Gość

Precz z pisemw Pruszkowie ! i spadochroniarzem z kobyłka i wpr24

Gość

Pół Pruszkowa wyjedzie na długi weekend czerwcowy, a oni sobie wtedy zrobili otwarcie... :)

Gośćyyy

Apeluje do normalnych ludzi o nie czytanie tych prymitywnych komentarzy na forum... niech buraki się pienią po wyborach zapadnie cisza, bo znowu dostana 2% poparcia buahahaha

Mieszkaniec

A ja nie przyjadę bo nie popieram tego gówn....a - bojkot !

Gość

Wieś śpiewa i tańczy

gośćA

Jakież to architektoniczne paskudztwo jest. Krematorium w centrum miasta,

Gasin

SŁAWOMIR! SŁAWOMIR! SŁAWOMIR !

Jarosław

Po jakiego w Pruszkowie taki budynek, miasto buraków

Gość

Do Gość 14:42, bo cały pic polega na tym by zainstalować pociotków i znajomków w strukturach nowej organizacji. Pisałem o tym wcześniej na łamach WPR, napisze raz jeszcze. To nie mury tworzą kulturę i rozrywkę dla mieszkańców a odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Mury mamy niestety odpowiednich ludzi z głowami na karkach jakoś brak. Ba mogłaby być to i drewniana stodoła a repertuar pozostałby bez zmian bo w tym skostniałym Pruszkowie ciągle to kumoterstwo i nepotyzm jest ważniejszy niż dobro społeczne. Ale przecież nie ma się czemu dziwić. Osławione na całą okolicę Dni Pruszkowa czyli festiwal wiochy i kiczu mówią wszystko o tym co nasze miasto ma nam do zaoferowania. Teraz okres gorący bo wybory za pasem, nasz pięknowąsy wraz z deweloperem co chwila będą przecinali wstęgi, otwierali kolejne słomiane inwestycje by przez najbliższe 3,5 roku nie robić nic.

Gość

Tylko nie mówcie, że wykonawcą tej inwestycji jest też Strabag, bo to byłaby już która...? inwestycja tej firmy w Pruszkowie...

Gość

Wystawa najwybitniejszych twórców powojennej polskiej awangardy, w tym dzieła Tadeusza Kantora, Wojciecha Fangora i Teresy Pągowskiej. Takie malarstwo.

Gość

no i 72 miliony poszło w .....

Gość

Tor kolarski tez otwierali z patetyzmem i atrakcjami. Coz tam mialo sie nie dziac!

Gość

Czyli w samym Centrum dzieje się bardzo niewiele, Pruszkowiacy i wieczorem jakieś mierne koncerty. Wystawa malarstwa, nawet nie wiadomo jakiego to jakaś groteska. Imprezy na Zniczu to mogliśmy mieć do tej pory. Skoro Centrum Kultury, to liczyliśmy na jakieś wydarzenia kulturalne, prezentacje artystyczne na wysokim poziomie wykonawczym(choć raz), wernisaże, wystawy, spotkania i debaty edukacyjne, warsztaty, może jakieś dyskusje. Nawet na "wielkie otwarcie" władze nie były w stanie niczego zaproponować, to tym bardziej na co dzień nic nie będzie. Kto za to odpowiada? Ręce opadają.

Gość

Centrum Kurzeli i Starzyńskiego zaprasza...

GJao2

:)

Gość

Spójrzcie, ten budynek ma krzywe krawędzie. Lewa strona zdjęcia i pofalowane brzegi.

leo

Oho, wybory coraz bliżej. Pora zacząć przecinać wstęgi i wręczać sobie medale: "rączka, klapa, buźka, goździk"

Teodor

Proponuję zaprosić Stare Dobre Małżeństwo. Na pewno zapełnią większą salę Centrum. Albo ponownie Stasia Soykę i Raz Dwa Trzy.