13° Poniedziałek
24 Września

Wt

CKiS

CKiS zaprasza do kina

Jeśli nie w głowie Wam piłkarskie emocje i niedzielne popołudnie chcecie spędzić przy dobrym filmie, to wybierzcie się do Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Dla młodszych widzów zaplanowano projekcję o godz. 14.00 i film „Niesamowita historia gruszki”. To opowieść o kotce Mitcho i słoniu Sebastianie, mieszkających w spokojnej wiosce Solby. Para przyjaciół decyduje się na podróż w nieznane w poszukiwaniu tajemniczej Gruszki, o której od dawna krążą niezwykle legendy. Nic nie jest typowe – po pierwsze, są zwierzętami; po drugie, każde z nich ma własny pomysł na podróż. Jak to wszystko pogodzić? Można, gdyż obydwoje są żądni przygód, zmagań z piratami i spotkań z fantastycznymi stworami. Jednak, czy są gotowi na takie przeżycia? Czy sprostają czekającym ich wyzwaniom, czy spotkanie oko w oko ze smokiem ich nie przerośnie? Wspólna wyprawa będzie obfitować w liczne przygody i okaże się sprawdzianem ich przyjaźni.

Natomiast na godz. 19.00 zaplanowano projekcję filmu „Thelma”. Thelma wkracza właśnie w dorosłe życie. Po raz pierwszy rodzi się w niej miłość. Przeżywanie i uporządkowanie związanych z dorosłością emocji komplikuje nie tylko nieustająca kontrola ze strony rodziców – religijnych fanatyków. Okazuje się, że w Thelmie drzemią ukryte, nadprzyrodzone siły, które pozwalają bohaterce zmieniać i kształtować rzeczywistość. Czy wtedy Thelma stawi czoła pytaniom o własną tożsamość? 

Bilety do nabycia na kupbilecik.pl i na godzinę przed seansem w CKiS.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku przedszkolnym, dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom, emerytom i rencistom po 65 r.ż. oraz osobom z Kartą Mieszkańca Pruszkowa.

Bilet bezpłatny przysługuje dzieciom do lat 3. Dziecko podczas seansu siedzi na kolanach rodzica. Ceny biletów: Normalny 20 zł, ulgowy – 17 zł.


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Religijni fanatycy walczący z homoseksualizmem! Dobry film! Można zaprosić klechów, tak jak na otwarciu tej Wielkiej Trumny, gdzie nie wpuszczali ludzi z ulicy!

Gość

Z tego kina nie ma jak do domu wrócić, pewno samochodom nez przepustki też zabraniają parkować, jak było na otwarciu. Byłem raz o było tak duszno, że prawie zemdlałam w kinie. Klimatyzacja nie działa.

Gość

Czy kino jest przystosowane dla niepełnosprawnych, mam pytanie

Gość

Kto ustala cenę biletów ?

Gość

Do wilku. Nie wyświetlą bo to Pruszków to po 1 po 2 jaka piękna różnica na biletach. Normalny 20zł a ulgowy 17 zł co to za ulga. Ulga to by była gdyby kosztował 10zł a nie 17

Gość

no tak ..przeniesli projekcie filmow ,do nowego budynku CKIS ..aby brac bilety..wiec darmowej projekcji filu co miesiac w budynku miry ziminskiej sygietynskiej .. juz nie bedzie ..Tyllko hajs .. szkoda

Gość

Oczywiście 3 letnie dziecko usiądzie i obejrzy cały seans , a później jeszcze napisze recenzje

Niepełnosprytny

Czy będzie działała klimatyzacja i w jaki sposób wjadę wózkiem inwalidzkim gdyż zamiast podjazdów są schody, a nie chciałbym zginąć w kinie...

Gość

Chyba sie cos komuś pomyliło. Terminy, a o cenach juz nie wspomnę. Wyjątkowa promocja dla dzieci do lat 3 pod warunkiem, że siedzą na kolanach u rodziców. Czy osoba, która to wymyśliła była kiedyś w kinie z dzieckiem, które nie miało 3 lat ?

Gość

Za drogo kasowe to to nie jest, może było zwiastun jakiś opublikować?... może za normalny bilet 10 zł ulgowy za 5 to może, a tak szkoda... 20 zł bym dał za jakiś seans dokumentalny o kosmosie, elektronika, itp... a tak opis mnie nie zaciekawił, jeszcze brak podstaw ile trwa seans, bo jeśli 20 zł normalny za 15, 30 minut to żenada...

Wilku

'Jeśli nie w głowie Wam piłkarskie emocje' A wlasciwie to czemu nie wyswietlac meczow z mistrzostw? Niektore mulipleksy tak robia. Na pewno byloby sporo chetnych.