25° Wtorek
18 Września

Śr

Organizatorzy

Color Fest Party w Grodzisku!

Na początku września w Grodzisku odbędzie się jedna z najbardziej barwnych imprez plenerowych. I to dosłownie. Wszystkie odcienie tęczy i nie tylko będzie można podziwiać podczas Color Fest Party na Stawach Walczewskiego.

Co to jest Color Fest Party? – To darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Jest to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia malowanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy – wyjaśniają organizatorzy.

Święto Kolorów w Grodzisku zaplanowano 3 września. Początek o godz. 16.00 na Stawach Walczewskiego. Impreza potrwa do godz. 21.00. – Wstęp na naszą imprezę jest bezpłatny. Świetna muzyka, dobry DJ, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami Holi to najlepszy przepis na udany dzień – czytamy w zaproszeniu.

Szczegóły dotyczące wydarzeniu można śledzić tu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

To impreza promująca zbudowanie OBWODNICY i sławnych parków rozrywki pod które odrolniono ok 500 h czarnoziemu.

Gość

Witam, czy wiadomo jaka jest cena za 1 opakowanie proszku ?

Gość

Głupota ludzka nie zna granic, i tyle...