26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieFacebook

Czesław Śpiewa w Brwinowie

W marcu Brwinów odwiedzi artysta znany nie tylko ze swoich muzycznych dokonań, ale także charakterystycznego akcentu i poczucia humoru. Na scenie zobaczymy Czesława Mozila w projekcie Czesław Śpiewa.

Frontman Czesław Śpiewa to postać niezwykle barwna, znana zarówno z radia jak i telewizji, gdzie pojawiał się jako juror w programach talent show. Kolorytu dodaje mu emfaza z jaką odpowiada o swojej twórczości i życiu, doświadczenie powrotu do Polski po latach spędzonych w Danii i bezpośredniość w formułowaniu myśli. Jego najbardziej znane piosenki „Maszynka do świerkania”, „Krucha blondynka”, „W sam raz” nucili niemal wszyscy.

Teraz będzie można je usłyszeć „na żywo”. 18 marca Czesław Śpiewa wystąpi w Brwinowie. – A żeby wiosną ruszyć w sezon koncertowy bez hamulców i wywołać w Was same niezapomniane chwile! Zapraszamy na koncert wyjątkowej osobistości, zapewne nie trzeba jej przedstawiać nikomu przed Państwem wystąpi artysta wielki z armią muzyków doskonałych, zespół Czesław Śpiewa! – zapraszają organizatorzy z OKej Brwinów.

Koncert odbędzie się w sali kameralnej OKej przy ul. Wilsona 2 w Brwinowie. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość przejezdny

Bez przesady z tą znajomością artysty. Gdyby był taki znany i ceniony, to by występował na Stadionie Narodowym przy pełnym audytorium i za duże pieniądze, a nie w jakimś "domu kultury" w Brwinowie.

Głos

Ameba umysłowa,POlityczna pacynka z Komunistycznych Oddziałów Dywersyjnych...

Daro

Fajna piosenka. Super

Daro

A kiedy bedzie U2 w Pruszkowie? Co?

Daro

Porazka wystep. Szkoda czasu!

Martwy Płód 666

Szkoda, że nie pojawi się cały skład słynnej Arki Satana.