26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
Facebook The Voice of Poland

Czy pruszkowianin zawojuje „The Voice of Poland”?

Już dziś o godz. 20.30 warto usiąść przed telewizorami i obejrzeć „The Voice of Poland”. Zobaczymy w nim Karola Lechowskiego – mieszkańca Pruszkowa. Czy ma szanse na wielką karierę?

W ósmej edycji telewizyjnego show „The Voice of Poland” zobaczymy mieszkańca Pruszkowa. Karol Lechowski, bo o nim mowa, to 36-latek, który zawodowo zajmuje się... obronnością i bezpieczeństwem. Jego zawód ma mało wspólnego ze śpiewem. Karol pracuje jako instruktor strzelectwa i nadal się uczy na podyplomowych studiach na kierunku Edukacja dla Bezpieczeństwa.  Wachlarz zainteresowań skupia się, czego można się domyślać, na strzelaniu, taktyce lekkiej piechoty, walkach wręcz i survivalu. Obok tych bardzo męskich zainteresowań znalazła się również muzyka.

Karola będziemy mogli zobaczyć w dzisiejszym odcinku „The Voice of Poland”, który zostanie wyemitowany na kanale TVP 2 o godz. 20.05.

Poniżej prezentujemy fragment występu Karola!


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

zagrał na harmonii aż miło

Gość

Moja babiczka pochazi z Chrzanowa...

Gość

POWODZENIA

Gość P

To nie jest jedyny pruszkowski akcent w The voice of Poland. Ojciec Magdaleny Dąbkowskiej która zaśpiewała w dzisiejszym odcinku pochodzi z Pruszkowa.

Gość

No i extra,nie znam goscia

Gość

No i bardzo fajnie ;)

Gość

Powodzenia!

Gość

Powodzenia

Radek

To mu kibicujemy przed TV