13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Facebook artystów

Dni Piastowa już w majówkę. Wiemy kto wystąpi

W naszym regionie to Piastów jest pierwszym miastem, które rozpoczyna cykl imprez plenerowych. W majówkę, a dokładniej od 2 do 4 maja odbędą się Dni Piastowa.

Jak co roku Piastów przygotowuje atrakcje dla wszystkich tych, którzy w długi „weekend” nie mogli sobie pozwolić na wyjazd. Szereg gier miejskich, konkursów i innych atrakcji czeka co roku na mieszkańców miasta. 

Harmonogram Dni Piastowa jest jeszcze w przygotowaniu, ale już dziś wiadomo, kogo zobaczymy na piastowskiej scenie. Gwiazdami majowej imprezy będą Ray Wilson& Band (były wokalista grupy Genesis) , Piękni i Młodzi, D-Bomb oraz Marco Bocchino (występował w programach „Europa da się lubić” i „Kocham cię Polsko!”).

Koncerty odbędą się na scenie, która jak zawsze zostanie ustawiona na placu przy strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Warszawskiej.

Poniżej zamieszczamy próbkę twórczości poszczególnych artystów. 

Ray Wilson – Makes Me Think Of Home


Piękni i Młodzi – Ona jest taka cudowna


D-Bomb – O Ela, Ela


Marco Bocchino & Ola Szwed – All My Life


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

to jest cała prawda

te zespoły muzyką nie zagłuszą hańby jakiej dopuścił się burmistrz Szuplewski w stosunku do mieszkańców Piastowa oszukując i kłamiąc w temacie tzw "obwodnicy Piastowa". On nie ma co szukać w tym regionie miasta, zawsze będzie synonimem sprzedawczyka i szui .......

Gość

Miał być Rolnik Stones

Gość

Puste słoje! Jeszcze niedawno bawiliście sie na wiejskich dyskotekach a teraz psioczycie? Wielkie mi państwo

nie dla obwodnicy

te zespoły muzyką nie zagłuszą hańby jakiej dopuścił się burmistrz Szuplewski w stosunku do mieszkańców Piastowa oszukując i kłamiąc w temacie tzw "obwodnicy Piastowa". On nie ma co szukać w tym regionie miasta, zawsze będzie synonimem sprzedawczyka i szui .......

Benek the Roman

Ten pierwszy rzeczywiście gra muzykę. Reszta to rozrywka dla wiejskiego plebejstwa... Zaorac!

Gość

Ten kiep był wokalistą Genesis kilkanaście miesięcy zanim go wylali na zbity pysk.

Gość

Czy będą znowu ochroniarze zaglądający do paczek z podpaskami i każący otwierać paczki papierosów jak ostatnio w Piastowie na Poparzonych Kawą.

Gość

A ludność tubylcza zapłaci za zabawę swoich Panów. W zębach przyniesie pieniążki.

wojtek stanaszek

w dniu 2.05.2018 na stadionie miejskim od rana będą się odbywać imprezy sportowe w ramach Dni Piastowa na Sportowo ,w parku im.Sokorskich będą się prezentowały dwie grupy rekonstrukcyjne w tym fundacja "Solidarni z GROM" serdecznie zapraszam w imieniu swoim i organizatorów .

Gość

Jakie miasto tacy artyści

Piastun

Dlaczego nie było ankiet, kogo mieszkańcy chcieliby widzieć na scenie oprócz burmistrza Znowu RABe (Rytel, Adamoeicz, Brzeziński) wie najlepiej ;-)

Daro WPR

A U2 nie wystapi? To lipa bedzie :(