27° Poniedziałek
28 Maja

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie
Facebook/ profile artystów

Dni Pruszkowa coraz bliżej

Szereg atrakcji i plejada gwiazd pojawi się na tegorocznych Dniach Pruszkowa. Impreza startuje już 27 maja!

Dni Pruszkowa od kilku lat odbywają się na terenie Parku Kościuszki. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy zadbali o to by każdy znalazł tu coś dla siebie. Impreza wystartuje o godzinie 12.00. Poranna część będzie pełna atrakcji dla małych mieszkańców Pruszkowa. Nie zabraknie gier, zabaw, animacji czy ciekawych warsztatów plastycznych.

W tym czasie starsi będą mogli odwiedzić szereg stoisk edukacyjnych i tematycznych. Dni Pruszkowa będą również okazją do spotkania z radnymi miejskimi oraz przedstawicielami Rady Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta. Nie zabraknie stoiska Budżetu Obywatelskiego. O porady dotyczące ochrony środowiska czy segregacji odpadów będzie można poprosić pracowników wydziału ochrony środowiska. Porady będzie można uzyskać również na stanowisku Straży Miejskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku nie może zabraknąć stoisk z rękodziełem.

W drugiej części dnia zaplanowano atrakcję dla starszej publiczności. To koncerty. O godz. 16.00 na scenie pojawi się zespół Piękni i Młodzi, później wystąpi D-Bomb (godz. 17.00). W tym roku również na Dniach Pruszkowa nie może zabraknąć DISCOpolowania. Koncert zaplanowano na godz. 18.00.

Na Dniach Pruszkowa nie zabraknie i gwiazd. Młodsza publiczność zapewne tłumnie pojawi się na występie Michała Szpaka (godz. 19.00). Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje.

Święto miasta nie może odbyć się bez zmagań sportowych. Dlatego na niedzielę zaplanowano IV. Pruszkowski Bieg Wolności. Start o godz. 10.00 w niedziele 28 maja. Do pokonania standardowo będzie już 10 km. Trasa biegu będzie przebiegać ulicami Pruszkowa. Start i meta na Stadionie Znicz.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

a dla lubiących emocje mają nowiutkie tasery. dopiero będzie iskrzyło pod sceną..

Gość

jacy mieszkańcy taki koncert. Widzisz tylko czubek swojego nosa. Nie bierz przykładu z pisu i uszanuj wolę suwerena.

Gość

Jaki prezydent taki koncert.

Gość

Czemu zamiast cieszyć się, że ktoś coś chciał dla mieszkańców zorganizować, to część osób szuka czegoś do czego można się przyczepić? Nie da się zaspokoić wszystkich bo każdy z nas jest inny. Doceńmy pracę innych i cieszmy się z tej imprezy.

Gość

Czy planowany jest może pokaz sztucznych ogni na zakończenie??

Gość

Każdy pozytywnie nastawiony człowiek, znajdzie coś dla siebie. Jak co roku młodzież będzie z muzy zadowolona... Artyści zawsze dają z Siebie wszystko. Osoby przygotujące imprezę również. Warto docenić wysiłki innych. Dobrej zabawy dla wszystkich.

Gość

O ludzie !!! Szpak i Wiśniewski :(( !!!?? ZA CO ?!! Co my takiego złego złego zrobiliśmy, żeby nas tak karać ???!!!!

Gość

Rozumiem, że takie przaśne imprey potrzebują przaśnej oprawy muzycznej, ale w ramach zadoszczuczynienia może władza zaprosi kogoś wartościowego dla bardziej wyrobionych słuchaczy na koncert biletowany.?

rew

Brakuje jeszcze stoisk urzędu pracy, urzędu stanu cywilnego i księdza co by całą impreze poswiecił

Gość

"W tym roku również na Dniach Pruszkowa nie może zabraknąć DISCOpolowania." SZACUN!

Gość

Ależ to będą Dni....

Gość22

A stanowisko Strabagu będzie? Wielu mieszkańców zapewne chciałoby im podziękować za sprawną realizację poszerzenia Alei Jerozolimskich.

Pirx

Koncerty dla discomaniakow, dziękuje nie skorzystam. Znowu udam sie do Brwinowa...