25° Wtorek
18 Września

Śr

Facebook Agnieszka Chylińska

Dni Pruszkowa coraz bliżej

Możecie już zacząć odliczanie! Dni Pruszkowa zbliżają się wielkimi krokami i jak zwykle na mieszkańców czekać będzie wiele wspaniałych atrakcji! Sprawdźcie harmonogram imprezy.

W tym roku Dni Pruszkowa przygotowano w formie dwudniowego festynu. W sobotę 26 maja impreza wystartuje o godz. 12.00. Miejsce? Jak zwykle w Parku Kościuszki. Tę część festynu zadedykowano najmłodszym mieszkańcom miasta. Na dzieci będą czekać atrakcje w postaci licznych gier i konkursów oraz rozmaitych animacji. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych czy zabawach tanecznych. Każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie. 

O godz. 16.00 rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy na scenie pojawi się zespół Boys. Godzinę później rozpocznie się Gala Discopolowanie. O godz. 19.00 na scenie pojawi się zespół New York. Gwiazdą pierwszego dnia będzie zespół Piersi. 

Niedzielna odsłona Dni Pruszkowa rozpocznie się od zmagań sportowych a dokładniej od piątej już edycji Pruszkowskiego Biegu Wolności. Biegacze o godz. 10.00 wystartują ze stadionu Znicz i przebiegną dystans 10 km ulicami miasta. Po sportowych zmaganiach impreza ponownie przeniesie się do Parku Kościuszki. Tam od godz. 12.00 na wszystkie dzieci czekać będą liczne atrakcje. O godz. 15.00 na terenie Pływalni Kapry rozegrane zostaną zawody w ramach Pruszkowskiej Ligi Pływackiej. 

Natomiast od godz. 16.00 rozpocznie się część koncertowa. Drugi dzień imprezy upłynie przy ostrzejszych dźwiękach. Jako pierwsi na scenie pojawią się artyści z zespołu Avocado. O godz. 17.30 na scenie pojawi się Nocny Kochanek. Następnie zobaczymy zespół Cree. Gwiazdą wieczoru  będzie Agnieszka Chylińska. Jej koncert rozpocznie się o godz. 20.30.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Geralt

Zastanawiam się, kiedy wreszcie przestanie się schlebiać głupiemu, szaremu motłochowi? Czemu mamy słuchać durnych wykonawców a-la disco polo zamiast zespołów grających naprawdę dobrą muzykę? Czy dlatego, że tych płytkich ludzi jest więcej i zeżrą ogrom parówek? Ludzi myślących, chcących nieco wyższej kultury znów się ignoruje. Baw się więc głupi, tłusty motłochu, ja dni Pruszkowa odpuszczam. Znajdę ciekawsza rozrywkę przeznaczona dla tych, którym chce się jeszcze czasem pomyśleć.

Gość

Pieniądze wydawane na "artystów" można by rzeczywiście lepiej spożytkować, na przykład na ograniczenie emisji hałasu w mieście. Pod tym względem jest w Pruszkowie coraz gorzej. Wejdzie się do sklepu ryczy muzyka, na ulicy ryczy muzyka z samochodu, chamstwa nie brakuje też w blokach i jeszcze te hałaśliwe koncerty dla gawiedzi. Koszmar :(

Darek

Disco Polo to skandal. Ochyda. Ja nigdy nie pojde na ta smieszna impreze. Pruszkow to nie Wiocha!

Gość

nocny kochanek to chyba comedy metal

Radek

A kiedy koncert U2 ? Marzymy o nim!

Gość

Gwiazdą wieczoru zdecydowanie powinien być Nocny Kochanek... !!! Brawo dla tego kto ich zaprosił. Zobaczcie co ty znaczy prawdziwy Polski heavy metal !!!

Gość

Ta znowu będzie ryczeć ten swój nieśmiertelny hit samobójcy

Michu

A gdzie U2 ? :(

lowi

a wiadukt będzie zamknięty całkowicie, bo nie ma kasy na równoległą przeprawę

Gość

a nie lepiej za tą kasę zrobić wreszcie plac zabaw na Żbikowie obok wiaduktu?

Paweł

Czyli sobotę można sobie jakoś planować bo disko z pola a przyjść w niedziele.

tylkoPiS

Szatanistka!!

Bbb

Mam nadzieję, że Chylińska poleci na rockowo.