16° Czwartek
26 Kwietnia

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
Facebook

Dni Ursusa pełne gwiazd

Już w sobotę Park Czechowicki w Ursusie wypełni się muzyką. Z okazji Dni Ursusa na mieszkańców będzie czekać wiele atrakcji.

Dni Ursusa potrwają tylko jeden dzień. Impreza wystartuje o godz. 15.00 w Parku Czechowickim. Nie zabraknie ciekawych stoisk z atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Część artystyczna wystartuje o godz. 17.00. Na scenie przekrój gwiazd i gatunków muzycznych.

Jako pierwsza przed publicznością wystąpi legenda polskiego rocka, bowiem na scenie pojawią się Skaldowie. O godz. 18.30 przeniesiemy się w okres lat 90-tych za sprawą niemieckiego zespołu Fun Factory znanego z takich przebojów jak „I wanna B with U” oraz „Celebration”. O godz. 20.30 pod scena powinni pojawić się miłośnicy relaksujących rytmów. Na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Kamil Bendarek.

– Zależało nam bardzo na gwiazdach, bo Dni Ursusa to święto naszej dzielnicy, mieszkańcy spotykają się wówczas dla wspólnej zabawy, przychodzą z dziećmi, z przyjaciółmi. Takie imprezy powinny mieć najlepszą obsadę artystyczną – mówi Urszula Kierzkowska, burmistrz dzielnicy Ursus.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

obywatel

Można się bawić, a Milanówek lata 20/30 k....