26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
mat. organizatora

Do północy przy muzyce

Zapowiada się niezwykły sobotni wieczór. Na scenie w Parku Kościuszki nie zabraknie muzycznych gwiazd. O 19.00 startuje Lipcowy koncert do północy.

Malownicza sceneria parku i Pałacyku Sokoła, wspaniała muzyka – czego można chcieć więcej? Lipcowy koncert do północy to gwarancja niezwykłych wrażeń. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00. Jako pierwszy wystąpi Piotr Polk – polski aktor i piosenkarz. Polk ukończył studia na wydziale aktorskim Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Uczęszczał także do szkoły muzycznej w Lubińcu oraz założył rockową grupę „Boss”, której był liderem. Artysta ma na swoim koncie liczne występy w filmach i serialach oraz na deskach teatrów w Polsce i za granicą. Kariera muzyczna Polka rozwinęła się po wydaniu krążka „Polk in Love” w 2008 roku, w 2011 nagrał drugi album – „Mój film”.

Kolejną gwiazdą pruszkowskiego koncertu będzie Łukasz Zagrobelny, który na scenie pojawi się o godzinie 20.30. Wokalista ma na swoim koncie przeboje kojarzone przez słuchaczy z rozgłośni radiowych i telewizyjnych, m.in. „Życie na czekanie” oraz duet z Eweliną Flintą „Nie kłam, że kochasz mnie”. Zagrobelny związany jest z Teatrem Muzycznym Roma, wystąpił w musicalach „Les Misérables”, „Koty”, „Grease”  oraz wielu innych.

Na zakończenie wieczoru w Parku Kościuszki mieszkańcy Pruszkowa usłyszą przeboje Marilyn Monroe, w ramach muzycznego spektaklu znanego aktora, reżysera i satyryka – Andrzeja Strzeleckiego. Niespodzianką pozostaje jednak informacja, kto zaśpiewa  na scenie… Koncert rozpocznie się o godzinie 22.00 i potrwa, zgodnie z założeniem, do północy.

A przed koncertem, o 18.00, będzie okazja, aby spotkać się z prezydentem Janem Starzyńskim i porozmawiać o najważniejszych spraw dla mieszkańców. W Parku Kościuszki przygotowane zostaną krzesełka i kawa. Pisaliśmy o tym tu.


REDAKCJA
kontak@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Świetny koncert, profesjonalni wykonawcy, nawet ochrona pod sceną się dostosowała i wystąpiła w krawatach.

Gość

Gdzie jest oznaczeniem "materiał sponsorowany" ?