27° Środa
19 Września


teatrcapitol.pl

Dzień kobiet w teatrze, czyli Alibi od zaraz

Nie lada gratka czeka na miłośników komedii teatralnych. Już 9 marca w Mateczniku Mazowsze wystąpią aktorzy z Teatru Capitol.

Komedia „Alibi od zaraz” to historia pewnego męża, który został przyłapany na zdradzie potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności. Michel zaprasza do domu piękną i młodą dziewczynę. Powoli wciela on w życie  swoje marzenia o namiętnym romansie. Jednak plany Michela burzy... żona Sophie! Michel nie może sobie pozwolić na rozwód z dobrze sytuowaną małżonką. Potrzebne jest więc dobre alibi. I to od zaraz. Kłopot w tym, że na poczekaniu Michel wymyśla niedorzeczną historię, w którą na dodatek wciąg niedoszłą kochankę... Czy w tę kuriozalną wymówkę uwierzy żona?

Będzie się mogli przekonać o tym już 9 marca o godz. 19.00 w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach. Na scenie zobaczymy aktorów z Teatru Capitol w składzie: Wojciech Wysocki, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Grzelak, Małgorzata Małgorzata Potocka, Marcin Troński, Marcel Borowiec, Barbara Kurzaj. 

Rezerwacje: 572 361 294, 22 208 82 00/01, bilety dostępne również na stronie mazowsze.waw.pl i kupbilecik.pl Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz