13° Poniedziałek
24 Września

Wt

FB

Dziś Koncert do Północy

Przed nami kolejna odsłona „Lipcowego koncertu do północy”. Tym razem w Pruszkowie wystąpią Sławek Uniatowski, Singin Birds i Elektryczne Gitary.

„Koncerty do północy” to pruszkowska propozycja dla tych mieszkańców, którzy cenią sobie bardziej kameralny nastrój niż duże i głośne imprezy plenerowe. W minionych latach w ramach tego cyklu w Parku Kościuszki można było usłyszeć m.in. Piotra Polka, Łukasza Zagrobelnego czy Ireneusza Dudka (Shakin Dudi).

W tym roku również wystąpią znani artyści. – Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński zaprasza 7 lipca do Parku Kościuszki na muzyczną noc pod gwiazdami, czyli „Lipcowy koncert do północy”. Koncerty te, to już tradycja. Tegoroczny wieczór rozpocznie się o godz. 19.00 koncertem Sławka Uniatowskiego, a na finał zagrają Elektryczne Gitary – czytamy w zaproszeniu. W Parku Kościuszki usłyszymy także grupę Singin Birds.

Przypomnijmy, że Elektrycze Gitary do legendarna już formacja Kuby Sienkiewicza. Znana kilku pokoleniom słuchaczy. Największe przeboje zespołu to m.in. „Dzieci” czy „Jestem z miasta”. Sławek Uniatowski znany jest przede wszystkim młodszej publiczności. Artysta debiutował w programie „Idol”, a w tym roku udało mu się wydać własny autorski krążek. Do Pruszkowa przyjedzie więc ze „świeżym” materiałem. Singin Birds to trio trzech uroczych wokalistek, które zabiorą mieszkańców Pruszkowa w podróż po klimatach retro.

Do zobaczenia 7 lipca o godz. 19.00 w Parku Kościuszki!


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Baca 1

Jeszce ktos tam wyje

darkpablos

Nie wiem kto wymyślił z tymi siedzeniami na koncertach, ale zdecydowanie powinien zmienić pracę i iść się leczyć. Zmarnowane koncerty, zmarnowane pieniądze podatników... Stypa jak uj.

Antoni

Znów będą dudnic do nocy??? A co z ludźmi którzy obok mieszkają??? Jakieś plebejskie rozrywki dla motlochu są ważniejsze niż cisza i odpoczynek???

Gość

A pojawi sie Janek , czy bedzie miał znowu mieszkańców w D......., ?