26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieFacebook Małgorzata Ostrowską

Festyn na Gąsinie z Małgorzatą Ostrowską

Plan na niedzielę (17 września) w Pruszkowie wydaje się oczywisty. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej odbędzie się festyn. Gwiazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska!

Ale w harmonogramie imprezy znajdziemy nieco więcej. Dzieci, młodzież, dorośli i ci nieco starsi, krótko mówiąc całe rodziny mogą przybywać na miejsce już o 13.00, bowiem wtedy rozpoczną się zabawy, sport i rekreacja. Dwie godziny później wystąpią dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10, a chwilę później odbędzie się Ognisko Muzyczne z Gąsina. 

Pierwszy koncert wystartuje o godz. 16.30. Na scenie pojawi się jeden z najpopularniejszych zespołów muzyki rozrywkowej lat 90-tych w Polsce, czyli Imperium. Obecnie w jego skład wchodzi Mirosław Krysztopa i Ireneusz Korolczuk. W 1995 r. zespół wydał płytę „Żółte tulipany”, która zdobyła niemałą popularność. Co ciekawe rok później grupa otrzymała nagrodę na pierwszym Festiwalu Muzyki Disco Polo w Koszalinie. 

Z pewnością wszyscy będą czekać na gwiazdę wieczoru – Małgorzatę Ostrowską. Tej artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Była m.in. wokalistką kultowego już zespołu Lombard. Któż nie zna utworu „Szklana pogoda”? Ta współpraca trwała przed dziesięć lat. W 1996 Małgorzata postanowiła rozpocząć karierę solo. Kilka lat później, w 1999 r. ukazała się jej pierwsza solowa płyta pt. „Alchemia”. Wówczas utwór „Lawa” pojawił się na 7. miejscu listy przebojów Programu Trzeciego. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Dalej wieśniaki bawić się

Gość

Pogoda tylko do kitu