26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieGaba Kulka Facebook

Gaba Kulka i Wojciech Traczyk wystąpią w MSHM

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego zaprasza na kolejny już koncert. Tym razem na scenie wystąpią Gaba Kulka i Wojciech Traczyk.

Pruszkowski MSHM dba o to by mieszkańcy mieli dostęp do rozmaitych form kulturalnych. Prócz stałych wystaw w muzeum odbywa się wiele ciekawych imprez m.in. prelekcje, wykłady, warsztaty, a nawet koncerty. I właśnie na jedno z takich wydarzeń chcemy Was zaprosić.

Już 25 listopada w MSHM odbędzie się koncert Gaby Kulki i Wojciecha Traczyka. Gaba Kulka swoją karierę zaczęła w 2006 r. Samodzielnie nagrała i wydała płytę „Out”. Jednak to wydany trzy lata później album „Hat, Rabbit” okazał się przełomem, który przyniósł artystce wiele nagród, m.in. Fryderyka w kategorii Wokalistka Roku. Następnie Gaba stworzyła dwa kolejne wydawnictwa „Sleepwalk” nagrany z Konradem Kuczem oraz „The Escapist”. We wrześniu 2016 ukazało się nowe wydawnictwo Gaby, zatytułowane „Kruche”. I to właśnie utwory z ostatniego albumu usłyszymy w trakcie koncertu w MSHM.

Na scenie Gabie będzie towarzyszył Wojciech Traczyk grający na kontrabasie i gitarze basowej. Występował z takimi artystami i zespołami, jak Marcin Masecki, Maria Peszek, Kasia Nosowska, Muzykoterapia, Timeless, Zimpel&Traczyk&Rasz Trio. Cechą wspólną jego projektów jest oryginalność brzmienia i emocjonalna siła wyrazu.

Koncert Gaby Kulki i Wojciecha Traczyka odbędzie się 25 listopada o godz. 19.00 w MSHM. Wstęp jest bezpłatny ale należy mieć ze sobą wejściówkę, którą należy odebrać w recepcji MSHM.

A tutaj mały przedsmak występu:


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

WEJŚCIÓWEK JUZ DAAAAWNO NIE MA. ODBIERAJĄ EMERYCI LUB CI CO NIE MUSZĄ PRACOWAĆ I W GODZINACH WIECZORNYCH MOŻNA JEDYNIE OBLIZAĆ SIĘ SMAKIEM, BO WSZYSTKO WYMIETLI. PONIEWAŻ SĄ TO WEJŚCIA DARMOWE NIKOGO NIE ZOBOWIĄZUJĄ DO PÓJŚCIA NA KONCERT. E... NIE CHCE MI SIĘ IŚĆ BO PADA, ALE SPOKO NIC NIE TRACĘ BO BYŁO ZA DARMO. EFEKT TAKI ZE SALA ZAPEŁNIONA W 2/3.

Głos

Od kiedy lewackie oszołomstwo mieści się w kanonach "kultury"?