25° Wtorek
18 Września

Śr

Facebook

Gala Stand Up w Grodzisku

Dla miłośników Standu Upu mamy dobrą informację. W maju w Grodzisku odbędzie się gala, na której wystąpią m.in. Łukasz „Lotek” Lodkowski, Mateusz Socha i Piotr Szulowski.

Stand Up to najpopularniejsza ostatnio forma kabaretowa w Polsce. Od klasycznego kabaretu różni się prawie wszystkim. Nie ma tam inscenizacji, na scenę wychodzi jedna osoba, nie brakuje w nim tematów kontrowersyjnych i ostrych żartów. To sprawia, że Stand Up ma sowich zawolenników i przeciwników. Tych pierwszych jest jednak zdecydowanie więcej.

Miłośnicy takiej formy będą mieć w Grodzisku okazję, aby zobaczyć na żywo stand uperów znanych z telewizji i internetu. Na scenie w Centrum Kultury pojawią się Łukasz „Lotek” Lodkowski, Mateusz Socha, Dariusz Gadowski, Piotr Szulowski i Tomasz „Boras” Borkowski.

„Lotek” jak sam o sobie mówi, to „całkiem śmieszny typ”. Mateusz Socha „czasem coś tam gada”. Piotra Szulowskiego mieszkańcy Grodziska kojarzą przede wszystkim jako ich sąsiada. Dariusza Gadowskiego widzowie mogą pamiętać z występów w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaś „Boras” to: „Urodzony komik, pogrzebany romantyk. Nie kłamie. Nie kradnie. Zabija.”.

I Gala Stand Up w Grodzisku odbędzie się 7 maja o godz. 20.00. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Centrum Kultury lub elektronicznie przez kupbilecik.pl.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gościu

Z wpr się odezwał patol co nosi buty pumy.

Wpr

Grodzisk to oblesna wiocha. Lepiej unikac tego miejsca!

Głos

Polecam stand up Błażeja Krajewskiego pt. Patol,ivona i Wojciech Cejrowski. Można znaleźć na YT ,kopiują już go w swoich skeczach mainstreamowe kabarety