27° Poniedziałek
28 Maja

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie
Maciej Bochnowski

Grodzisk świętował z gwiazdami

Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny byli gwiazdami tegorocznego święta Grodziska Mazowieckiego. Sobota (2 września) upłynęła pod znakiem szampańskiej zabawy.

Pogoda nie rozpieszczała i w powietrzu czuć było powiew jesieni, ale grodziszczanie byli rozgrzani. Od 12.00 Park Skarbków stopniowo wypełniał się mieszkańcami, którzy chcieli skosztować licznych atrakcji. A tych nie brakowało. Gry i zabawy przyciągnęły najmłodszych. Park Skarbków zamienił się również w... bibliotekę, gdyż w ramach akcji Narodowe Czytanie zgłębiano „Wesele” Wyspiańskiego.

O 16.00 rozpoczęła się część muzyczna. Na rozgrzewkę Gedeon Richter i taneczny koncert. Jednak mieszkańcy Grodziska spoglądali na zegarki i czekali na gwiazdy wieczoru. W końcu na scenie pojawił się idol nastolatek Dawid Kwiatkowski, który porwał tłumy. Publiczność szalała i śpiewała wraz z młodym artystą. Na sam koniec święta Grodziska wystąpił Andrzej Piaseczny. Znany i lubiany piosenkarz zaprezentował swoje najpopularniejsze utwory.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Wybrałem OT-TO w Żabiej Woli 3-go września. Nie żałuję - był the best!

Mirek

Dziadostwo i nic więcej w tym grodzisku maz.Nie ma jak Pruszków

CC

Oj bywalo, że na koncertach były tłumy. Teraz park przyciaga czym innym: placem zabaw, fajną restauracją i jest gdzie posiedzieć.

Gość

Podobno Burmistrz z PGR świętuje w Hiszpanii.

Darek z rodziną

no nie tłumy- czyżbyśmy byli na innych koncertach. Kwiatkowski i sporo nastoletnich fanek z Grodziska i pobliskich miast( nie ma sie co dziwić bo dla nastolatków niewiee atrakcji w mieście , dmuchańce i malowanie buziek to nie dla naszej mlodzieży) Piaseczny przyciagnał starsze pokolenie ale to nie te czasy kiedy park był wypełniony mieszkańcami. Kolejny raz pogoda a może częściej i po jednym koncercie na dzień, może trochę nowych pomyslów( atrakcji) przed koncertowych? Nawet burmistrza zabrakło na tym święcie miasta.

Gość

Czy to święto z okazji zwiększonych korków i braku obwodnicy ? A może z najwyższych podatków ?