28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

wpr24

Hip-hop zabrzmi w Pruszkowie

Tego w Pruszkowie jeszcze nie było. Już w najbliższy weekend na scenie przy Parku Żwirowisko pojawia się hip-hopowcy. Wśród nich zobaczymy m.in. O.S.T.R.

Jak co roku w Pruszkowie nie może zabraknąć imprezy obwieszczającej nadejście lata, która połączona jest z obchodami Dnia Dziecka. „Lato, lato, lato czeka”, bo pod taką nazwą organizowane jest to wydarzenie standardowo już odbędzie się w rejonie Parku Żwirowisko (ul. Antka).

Impreza wystartuje o godzinie 10.30. W pierwszej części dnia scenę opanują najmłodsi mieszkańcy Pruszkowa w ramach Festiwalu Przedszkolaków. Na scenie maluchy będą prezentować swoje talenty. Na scenie pojawi się również Zespół Tańca Ludowego Pruszkowiacy. Melodyjna muzyka, kolorowe stroje i tradycyjne tańce – to wszystko już od 12.30. Po występie zespołów pozostaniemy w klimacie tańca. Jednak już nieco bardziej nowoczesnego. Swoje umiejętności zaprezentują tancerze z Dance Imperium. Przez cały dzień będzie można odwiedzać kolorowe stoiska rozmaitych wystawców.

Po zakończeniu artystycznych zmagań przyjdzie pora na przerwę i zmianę wystroju sceny. Powodem będzie koncert. I to nie byle jaki. Bowiem scenę w Parku Żwirowisko opanują... hip-hopowcy.

O godz. 17.30 przed publicznością pojawi się B.R.O, a właściwie Jakub Bierecki. Młody raper niektórym jest znany ze swojej kariery piłkarskiej, głównie w ligach juniorskich. Godzinę później usłyszymy SB Mafija. To hip-hopowy kolektyw. Jak opisują siebie muzycy? – SB Maffija – czyli Solar i Białas oraz grupa skupionych wokół ziomków. A kto  przyjedzie do Pruszkowa oprócz Solara i Białasa? Na scenie pojawi się również Zui i Dj Johny.

Natomiast gwiazdą wieczoru polski raper,freestyle'owiec, muzyk i kompozytor – Adam Ostrowski, znany jako O.S.T.R. Pod sceną nie powinno więc zabraknąć wszystkich fanów muzyka. Start koncertu godz. 19.30.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

wlasnie sobota czy miedziela?

olo

jestem z biedy ,ojciec mnie bił matka nie kocha ,ulica mnie tuli i tak w koło ale dno

szymek

czy raper Pan Japa też jest zaproszony? jeśli nie to czemu

Gość

warto dopisać kiedy odbywa się impreza, bo weekend składa się z soboty i niedzieli...

Gość

nie hip hop zabrzmi tylko rap i nie hip hopowcy tylko raperzy, pozdrawiam