27° Niedziela
19 Sierpnia


Facebook

I urodziny Stand-Up Grodzisk

Będzie śmiesznie, będzie „grubo”, będzie petarda – tak Stand-up Grodzisk zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – pierwsze urodziny Stan-upu w Grodzisku!

Stand-up cieszy się coraz większą popularnością. To forma kabaretowa, ale w niczym nie przypomina tych kabaretów, które widzimy w trakcie m.in. „Sopockiej nocy kabaretowej”. Stand-up jest to zupełnie inny rodzaj żartu. Nie ma chyba osoby, która nie widziała „w akcji” Kacpra Rucińskiego czy Abelarda Gizy. 

Jeśli nie mieliście jeszcze styczności ze Stand-upem, to zaległości będziecie mogli nadrobić w Grodzisku Mazowieckim. A to wszystko z okazji pierwszych urodzin grodziskiego Stand-upu. Na scenie zobaczymy czterech wspaniałych komików. Będą to:

Patryk Czebańczuk – na scenie ma hip-hopową energię i... niewyparzony język. Wiele osób docenia go za bezpośredni przekaz i „łódzki sznyt”.

Tomek Kołecki – najmłodszy komik w Polsce. Urodził się w 1997 a na scenę wszedł... w 2013. Na swoim koncie występy w telewizji m.in. u Kuby Wojewódzkiego. W trakcie występów przekazuje publice rozterki młodego człowieka.

Darek Gadowski – o Darku można powiedzieć, że jest lekiem na depresje, dostępnym bez recepty. Życie traktuje z przymrożeniem oka i nie lubi ludzi bez poczucia humoru. Na scenie stand-upowej jest os czterech lat, a szlify zdobywał na scenie u Abelarda Gizy.

Tomasz Kwiatkowski – Antymidas. Czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył. Oswojony z przegrywaniem. Daj mu dowolną dyscyplinę, a w ciągu pół godziny osiągnie w niej wszystko co najgorsze. Wiecznie zdenerwowany, zawsze niezadowolony. 

Imprezę poprowadzi Piotr Szulowski.

I urodziny Stand-up Grodzisk odbędą się 28 października w Emcztery w Grodzisku Mazowieckim. Impreza startuje o o godz. 20.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w lokalu i pod nr tel 696 445 237.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz