17° Piątek
27 Kwietnia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
mat. prasowe

Ich Troje, O.S.T.R., Margaret - zobacz kto jeszcze wystąpi w Pruszkowie

Wiadomość o tym, że na Dniach Pruszkowa pojawi się Ich Troje krąży już od jakiegoś czasu. My jako pierwsi prezentujemy listę gwiazd, która wystąpi na wszystkich imprezach plenerowych w Pruszkowie.

Ciekawe gwiazdy, nowe formuły wybranych imprez, niecodzienne atrakcje – kalendarz imprez plenerowych Pruszkowa jest wypełniony po brzegi. My znamy już dokładne terminy poszczególnych imprez i wiemy jacy artyści na nich wystąpią.

Dni Pruszkowa
W tym roku wracamy do formuły jednodniowej imprez. Tę zaplanowano na sobotę 27 maja. Standardowo dni miasta będziemy świętować w Parku Kościuszki. Oprócz rodzinnego festynu nie może zabraknąć koncertów. Gwiazda wieczoru będzie zespół Ich Troje, ale na scenie zobaczymy również innych artystów. O godz. 16.00 pojawi się zespół Piękni i Młodzi, później wystąpi D-Bomb oraz DISCOpolowanie. O godz. 19.00 przed publicznością pojawi się Michał Szpak. Gwiazda wieczoru – Ich Troje – wystąpi o godz. 20.30,

Lato, lato, lato czeka... w rytm hip-hopu
Impreza odbędzie się 3 czerwca. Standardowo impreza odbędzie się przy Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Antka. Od godz. 14.00  do godz. 17.00 na scenie będą królować przedszkolaki. Różniej zaplanowano godzinną przerwę. Następnie przed sceną powinni pojawić się już nieco starsi widzowie. Bowiem wieczorna część imprezy jest przeznaczona dla miłośników hip-hopu. Na scenie zobaczymy O.S.T.R z DJ HAEM, SB Maffija oraz BRO.

Wianki z paradą i rolkami
25 czerwca w Parku Potulickich będziemy witać lato podczas Pruszkowskich Wianków. Impreza standardowo kierowana jest do rodzin. Nie zabraknie więc atrakcji dla dzieci i dorosłych. W ubiegłym roku do gustu mieszkańcom Pruszkowa przypadły tańce na dechach, więc i tego elementu nie zabraknie. Imprezę uświetni parada motorów. Po raz pierwszy w Pruszkowie odbędzie się Nightskating, czyli przejazd na rolkach i wrotkach ulicami miasta.

Romantycznie do północy
Kolejna impreza pod chmurką to Koncert do północy. To impreza kierowana do tych, którzy lubują się w subtelnych dźwiękach i jazzowych aranżacjach. Na scenie pojawi się Piotr Polk i Łukasz Zagrobelny. Usłyszymy również utwory Marilyn Monroe w wykonaniu sześciu wybitnych artystek. Jakich? To póki co pozostaje tajemnicą. Koncert odbędzie się w Parku Kościuszki 22 lipca.

Wielka gwiazda na pożegnanie
„Żegnaj lato...” zamyka cykl wakacyjnych imprez. Standardowo odbywa się w Parku Mazowsze. Tym razem zaplanowano ją na 9 września. Na miejsce będzie można dojechać specjalnymi autobusami. Oprócz festynu zaplanowano również koncerty. Na scenie wystąpią muzycy z Pruszkowa z koncertem wspominającym Tadeusza Nalepę. Gwiazdą wieczory będzie Margaret.

Zamykamy cykl
Ostatnią imprezą w plenerze będzie Festyn na Gąsinie. Podobnie jak rok temu pojawi się tu orkiestra Pruszkowianka. Festyn odbędzie się 23 września.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 25

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Qwerty

Odnośnie rolek: https://drive.google.com/open?id=1UhnVAlIBgAEwbfIaiUTE--U66uo&usp=sharing

Moska

Słoma z butów wystaje najwięcej udzielają się slojki którzy bawili się w stodołę na sianie wielkie Państwo przyjechali do miasta i się przemadrzaja.

Niepartyjny

...hahaha śmieszne złośliwe wpisy małych troli i zawsze pisza ci sami,kto by się tym przejmował . Kocham Pruszków !!!!! Nie ma jak Pruszków !!!!!

Habib77

Ciekawe jaka bedzie wygladala mala gastronomia ,no i oczywiscie zakaz sprzedazy piwa ponoc na prosbe mieszkancow hahahaha!!!!niech wladze pruszkowa pojada do skierniewic na swieto kwiatow i owocow to zobacza jak festyn powinien wygladac

Gość

Chcemy Dawida Kwiatkowskiego!

GośćGrejs

Ich Troje to super gwiazda uwielbiam ich i jak komuś się nie podoba to nie musi przychodzić .Mi jak się ktoś nie podoba to nie chodzę i nie komentuje.. więc Grodzisk będzie na Ich Troje.

Gośćolo

Dać biedocie trochę kultury bo słoma z butów wystaje to jeszcze jęczą ze źle. Pruszkowska patologio jak by nie miasto i jego włodarze to byście dalej chodzili srać za stodołę.

ewa

Polacy to naród malkontentów. Najlepiej wychodzi nam narzekanie. A ja się cieszę. Chociaz się pobujam. A co?

Gosciowa.

Będzie disco polo nikt nie lubi,a cały Pruszków będzie skakał.

Gość

Park Kościuszki nie jest właściwym miejscem do organizacji takiej imprezy. Mało miejsca, stragany porozstawiane na chodnikach-nie można przejść, szkoda zniszczonej zieleni. Człowiek na człowieku. Może można pomyśleć o innym miejscu organizacji imprezy.

Gość

Koncerty w parkach to zły pomysł. To dewastacja zieleni miejskiej. Żal patrzeć

Gość

Komentarze poniżej są tak tendencyjne że aż bolą. Jak Konieczny robił imprezy w stylu "niszowym" i zapraszał nikomu nieznanych artystów to było biadolenie, że w Pruszkowie taka bieda, że zapraszają nie wiadomo kogo. Jak zaczęli zapraszać zespoły znane i popularne to też hejt. Ogarnijcie się. Nie trzeba lubić Ich Troje ani Margaret, ale nikt nie zaprzeczy, że są to wykonawcy popularni. I o to w festynach chodzi.

Gość

Biedny ten Pruszków z roku na rok coraz gorzej, władze zaprosiły wielką"gwiazdę" Ich Troje i zadowolenie. buahaha

Gość

Zdecydowanie lepiej niż Brwinów tam od kilku lat nie było nic dla młodych

Zenek

Czy policja sprawdzi gwiazdeczki czy sa lub czy nie maja przy sobie śladowej ilości ?

Gość

Panie Witoldzie czy Ich Troje to autorski pomysł Naczelnika Biura Promocji? 100% strzał w kolano. Dobrze, że inne imprezy nadrabiają....

Gość

Dziękuję że po wielu latach w Pruszkowie, jest z czego wybrać. Od gwiazd POPu po hip hop. Tego jeszcze nie było. Nawet dziadkowie odnajdą się przy brzdękach Ich Troje.

8

Ale wy jesteście chorzy! Jak wam dadzą orkiestre dętą- to źle, jak coś czego słucha większość Polaków w radiu- też źle! Jak chcecie posłuchać tego czego lubicie, to znajdzcie sobie taki koncert, zaplaccie i nie narzekajcie!

pio

Masakra

Gość

UUUUłaaaa. Mdłości mnie ogarnęły. Trzeba obowiązkowo wyjechać 27 maja. Będzie wszystko czego nie nawidzę.

Ciekawa

A co będzie 11 czerwca, że After Party będą?

Gość

Ostry zawsze na propsie

Gość

Jaka władza taki gust.

Gość

Dni Pruszkowa to jakaś porażka. Aż tak nie lubią mieszkańców miasta?

Gość

uuuła...ambitnie w tym roku - jednodniowe DNI Pruszkowa:) ciekawe kto z UM ma taki gust muzyczny:)