Piątek
19 Stycznia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
MAP

Interstellar na otwarcie kina

Już dziś startuje szósta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego. W malowniczym otoczeniu Parku Potulickich (okolice studni oligoceńskiej przy ul. Lipowej). Startujemy o godz. 21.30.

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Motywem przewodnim imprezy jest zapewnienie mieszkańcom odpowiednich warunków do wspólnego spędzenia czasu oraz stworzenia sympatycznej atmosfery przy dobrych filmach. A tych, jak już zdążyliście się dowiedzieć, w tegorocznym repertuarze nie brakuje. Przyjdź i zobacz! Gorący klimat, paczka znajomych, niezapomniane chwile spędzone we wspólnym gronie... Czego chcieć więcej? Nie ma się nad czym zastanawiać! Poza tym nie musisz kupować biletu, ani martwić się o miejsce.

Inauguracyjny seans odbędzie się już dziś zobaczymy „Interstellar”, który przeniesie Was w całkiem niedaleką i niestety mroczną przyszłość. Z powodu zmian klimatycznych Ziemię niszczy susza, ponadto szerzy się głód. Wydaje się, że nasz czas dobiega końca... Ale zespół badaczy nie daje za wygraną i wyrusza w podróż międzygalaktyczną w poszukiwaniu drugiego domu dla ludzi.

Cooper (Matthew McConaughey), były pilot NASA zostaje pilotem statku kosmicznego Endurance. Oprócz niego w ekspedycji wezmą udział: córka profesora Branda, Amelia (Anne Hathaway) oraz dwaj inni naukowcy, Doyle (Wes Bentley) i Romilly (David Gyasi). Bohaterowie filmu „Interstellar” zabiorą Was w najważniejszy lot w dziejach ludzkości, wspólnie przekroczycie dotychczasowe możliwości i pokonacie granice podróżowania w innym wymiarze! To trzeba zobaczyć, będą emocje nie z tej ziemi!

Gwiazdy na niebie i na ekranie, czy to możliwe? Tak!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


REDAKCJA
kontak@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Mirosław

Ćw.k z lublina się odezwał.lepiej umyj smoje auto flejtuchu.

LLU

A przed projekcją film propagandowy. Jeszcze trochę i uwierzycie że mieszkacie w mieście.

Gośćolo

Igrzysk zamiast chleba!