26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
Bolo Skoczylas

Jazz opanuje Młochów

Młochowski park uwielbia muzykę. W wakacyjne niedziele na tarasie przy kościele św. Michała Archanioła pojawiają się gwiazdy. Czas zatem na kolejną. 6 sierpnia o 16.00 wystąpi A Little Jazz Orchestra.

Cykl „zaPARKuj w Młochowie” cieszy się niesłabnącą popularnością. To znakomity pomysł na spędzenie niedzieli w miłej atmosferze. Dobór artystów jest różnorodny, co pozwala poznać różne gatunki muzyki. W tegoroczne wakacje mieszkańcy Młochowa i okolic będą mogli jeszcze wziąć udział w czterech koncertach.

Najbliższy już 6 sierpnia o 16.00. Gwiazdą będzie zespół A Little Jazz Orchestra. Publiczność usłyszy piękny głos wybitnej Ireny Gałązki, która sławę zdobywała w Europie i Stanach Zjednoczonych. Od niedawna śpiewa w kraju, ale jej wyjątkowa barwa głosy i ekspresja wokalna uwodzi tłumy. Fenomenalnie z trąbką obchodzi się Adam Kupiec, który swoją jazzową przygodę rozpoczął w latach 50-tych. Pianino to domena Jarosława Małysa, na perkusji zagra Stanisław Pietrzyk, a gitara basowa zarezerwowana jest dla Jerzego Stelmaszczuka. Spragnieni jazzowych brzmień będą mogli posłuchać twórczości m.in. George'a Gershwina, Louisa Armstronga czy Fatsa Wallera.

Propozycje na kolejne niedziele w młochowskim parku to: Odrodzony dźwięk. The voice of suka (13 sierpnia), Magda Navarrete z zespołem Caravana Banda (20 sierpnia) oraz Dolce Far Niente .... czyli słodkie lenistwo (27 sierpnia).


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz