27° Poniedziałek
28 Maja

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie
filmweb.pl/Maciej Bochnowski

„Joy” w Pruszkowskim Kinie Letnim

Zapraszamy na kolejną odsłonę Pruszkowskiego Kina Letniego. Już w najbliższą sobotę w kinie pod gwiazdami będzie można zobaczyć film „Joy”.

Odrobina dramatu, nuta komedii –„Joy” to nie tylko film, ale prawdziwe życie. Obraz jest inspirowany biografią Joy Mangano. Kobiety, która stała się gwiazdą telezakupów w latach 90-tych ubiegłego stulecia. To właśnie ona wymyśliła przyrząd, który dziś jest obecny w każdym domu – to mop!

Jednak jej historia to nie usłana różami sielanka. Wręcz odwrotnie Joy to kobieta, którą doświadczyło życie. Samotna matka trójki dzieci, oddana rodzinie, która w niektórych sytuacjach bardziej ją wykorzystuje i podcina skrzydła niż wspiera. Mimo przeciwności losu Joy się nie poddaje. Z determinacją realizuje swoje postanowienia. Historia Joy chwyta za serce i na długo pozostaje w pamięci.

Na ekranie zobaczymy plejadę gwizd. W tytułową rolę Joy wcieliła się Jenifer Lawrance znana m.in. z serii filmów „Igrzyska Śmierci”. W filmie towarzyszy jej Bradley Cooper seria „Kac Vegas”, „ Snajper”, „Ugotowany” oraz ikona kina Robert de Niro („Chłopcy z ferajny”, „Showtime”, „Last Vegas”).

Pamiętajcie widzimy się już w sobotę 15 lipca o godz. 21.30 w Parku Potulickich. Kino rozstawiamy od strony ul. Lipowej przy studni wody oligoceńskiej! Jak zawsze na widzów czekać będzie 500 krzesełek i gorąca atmosfera. Zabierzcie ze sobą paczkę znajomych oraz dobry humor i przyjdźcie na kino pod gołym niebem.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

brwinowianin

już mnie z lekka zaczynają irytować delikatnie mówiąc te ciągłe informacje na wpr24 o kinie letnim! Bo to wygląda tak - macie tu ludzie kino wam zrobiliśmy, cieszcie się ! Cieszycie się??? A ważne sprawy jak sprzątanie dróg i pozapychane studzienki kanalizacyjne, czy odwieczne jezioro na drodze przy WKD w Otrębusach to są sprawy trzeciorzędne ...