26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
Facebook

Już dziś w Pruszkowie koncert Margaret

O godz. 12.00 w pruszkowskim Parku Mazowsze rozpocznie się impreza „Żegnaj lato na rok...”, podczas której wystąpi znana piosenkarka Margaret. Spodziewajcie się na naszym Facebooku relacji „na żywo” z koncertu i nie tylko!

Margaret jest znana z takich hitów jak: „Thank You Very Much”, „Start a Fire”, „Heartbeat” czy „Cool Me Down”. Obecnie w rozgłośniach radiowych rozbrzmiewa kolejny przebój „Elephant”. Utwory Margaret w serwisie YouTube cieszą się niesłabnącą popularnością, a ich liczbę wyświetleń należy liczyć w milionach. Koncert Margaret rozpocznie się o godz. 17!

Oprócz atrakcji głównej przygotowano te poboczne. Dla mieszkańców przygotowano m.in. pokazy ratownictwa wodnego, wycieczki przyrodnicze, kawiarnie, a nawet ognisko. Dla tych nieco młodszych gry oraz zabawy. To wszystko już od godz. 12.

Natomiast o godz. 15.30 wystąpi zespół East Earth Band, który zaprezentuje muzykę w stylu breakout. Po koncercie Margaret, czyli o 18.30 do tańca będzie zachęcał Dj Murphy wraz ze swoimi przebojami wszech czasów! Zakończenie imprezy planuje się na godz. 21.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nadęta pusta laska :-(

Afrodyta

Słabe niestety, nagłośnienie było do bani, Margaret, no cóż. ... Miasto się nie popisało. Czas chyba zastanowić się nad sensem tego typu imprez robionych na siłę i bez pomysłu. ..

Radek

Porazka! Nuda!

Brzdęku

Co za szajs! Święty Stanisławie!

Radek

Beznadzieja ta Margharet !

Gość

Jakie miasto takie atrakcje. Kiedy władający tym skansenem zamiast igrzysk dla wieśniaków sprawią że miasto będzie wyglądało "normalnie", bez korków, samowoli firm remontujących drogi, bez dziurawych chodników? Kiedy to miasto w końcu będzie dla nas, nie dla nich, mam wrażenie że w Pruszkowie słowem kluczowym jest trwanie, trwanie w tym co jest bo nowe i nieznane może być niebezpieczne więc lepsze stare i nijakie bo znane.

Gość

Kiedy relacja ze spatkania na temat odoru z MZO?