25° Wtorek
18 Września

Śr

www.enej.pl

Już jutro w Pruszkowie wystąpi zespół Enej!

17 czerwca w Pruszkowie odbędzie się Piknik Rodzinny, podczas którego wystąpią Fasolki oraz zespół Enej.

– Na tegoroczną edycję Pikniku Rodzinnego zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Tradycyjnie zapraszamy przede wszystkim do Miasteczka Organizacji Pozarządowych, gdzie będzie można zapoznać się z ich działalnością i być może zainspirować do własnego działania – zapowiada Starosta Maksym Gołoś.

Zatem jak rysuje się harmonogram imprezy? O godz. 13.10 wystąpią laureaci konkursu „Śpiewaj nie ziewaj”. O 14.00 pojawi się zespół taneczny „Pałacynki”, a o godz. 14.30 będzie można obejrzeć spektakl „Niezły Cyrk” w wykonaniu uczniów SOSW w Pruszkowie. Pół godziny później rozpoczną się pokazy tańca Dance Imperium, a o 15.35 odbędzie się prezentacja sztuk walki KS „Pantera – Brwinów”. O 16.05 mieszkańcy DPS Brwinów KSNAW przedstawią swój program artystyczny.

Koncert zespołu Fasolki rozpocznie się o 16.30. Na scenie pojawią się dzieci z Panem Tik-Takiem, Ciotką Klotką i Profesorem Ciekawskim.

Natomiast gwiazda wieczoru, czyli zespół Enej pojawi się równo o godz. 18! Muzycy sprytnie wędrują pomiędzy nurtami z pogranicza folku, rocka, ska, punktu i alternatywy ukraińskiej. Popularność zdobyli w 2011 r. dzięki udziałowi w programowi Must Be the Music. Tylko muzyka. Enej dostał się do finału, zajął pierwsze miejsce, ich utwór „Radio Hello” stał się hitem granym we wszystkich rozgłośniach radiowych. Z biegiem czasu, każdy nowy numer tego zespołu zdobywał dużą popularność.

Miejsce imprezy to Park Kościuszki przy Pałacyku Sokoła w Pruszkowie.

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

x

Enej to główny bohater„Eneidy” Iwana Kotlarewskiego. Wystarczy parę kliknięć w przeglądarce by się tego dowiedzieć. Zamiast się ślinić wystarczy poszukać.

Gość

X a od czego wziął nazwę, powiedz....

Ola

To teraz czas na Fanatic ! :)

x

zespól enej nie wzial nazwy od zbrodniarza. puknijcie sie w czoło.

gość

Enej jak enej. Czy prawdą jest , źe wsólnota samorządowa wykiwała starostę? Moźe ktoś coś wie?

Gość

A kiedy wystąpi kapela Hitler, to jest pytanie. Trochę historii dla niedouczonych. Petro Fedorowycz Olijnyk ps. „Enej”, „Roman”, „Serhij” – ukraiński wojskowy, członek OUN, pułkownik UPA, w 1943 roku kierował mordami ludności polskiej na Wołyniu.

Daro

Wstyd. Koszmarny zespol. Oby nikt nie przyszedl !!!

Gość

A paszoł won mnie z Pruszkowa, przecie to ukry, a sam Enej to pseudonim ukrowatego zbrodniarza. Nie ma pozwolenia na takie hece.

Daria

Pomylka. Porazka. Taka jak w Ursusie teraz koncerty !

Rado

Porazka wystep! Kpina. To samo w Ursusie. Zenada wykonawcy

Gość

Dziadostwo to niech spadochroniarz urządzi sobie w kobyłce lub na nowogrodzkiej.