25° Wtorek
18 Września

Śr

oldtimerwarsaw.com

Już za chwile w Nadarzynie startuje Oldtimer Warsaw Show!

Tego wydarzenia nie może sobie odpuścić żaden fan motoryzacji. Hala targowa Ptak Warsaw Expo wypełniona jest po brzegi zabytkowymi samochodami. Jeszcze chwilą i zostaną otwarte bramy. Ponadto przygotowano wiele atrakcji towarzyszących.

Zacznijmy od liczb. 300 wystawców, 2000 aut na ponad 50 tys. m kw. w dwóch halach oraz... kolejne 50 tys. m kw. terenu na atrakcje zewnętrzne. Co więcej targi będą dobrą okazją na to, by kupić lub sprzedać zabytkowy pojazd. Natomiast pasjonaci motoryzacji będą mogli z bliska zobaczyć legendy szos. Organizatorzy twierdzą, że będzie to największe w Polsce wydarzenia dla kolekcjonerów i wielbicieli odtimerów.

Odwiedzający będą mogli podziwiać zarówno klasyki z lat 20. i 30., samochody z czasów wojny, a także powojennych królów szos zarówno ze świata zachodniego, jak i zza żelaznej kurtyny.  Doskonałą okazją dla wszystkich posiadaczy zabytkowych aut będzie także giełda części, gdzie właściciele oldtimerów będą mogli zapolować na, często wyjątkowo trudne do zdobycia, części do zabytkowych pojazdów.

W programie wydarzenia znajdą się także pokazy prac renowacyjnych – m.in. cynowania. Dla zaspokojenia głodu i pragnienia uczestników tych wydarzeń organizator przygotował także Festiwal Piwa i Food Trucków. Pojawi się również strefa militarna.

Szczegóły na temat tego wydarzenia sprawdzicie na stronie www.oldtimerwarsaw.com.

My też tam będziemy! Spodziewajcie się relacji na żywo na facebooku oraz krótkiej relacji zdjęciowej na portalu. Miejsce imprezy to Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, tuż przy trasie katowickiej.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jak były targi to było wszystko za free ! Jesli ktoś był to pamięta! Grill za darmo plus piwa ! A tu za wszystko płacisz! Żadna atrakcja dla rodziny co średnio zarabia ! Nie Polecam!

Gość

Byłem i polecam. A co do gościa z 10:39 - Gdyby było za darmo, to też pewnie byś gadał, że coś Ci nie pasowało. 2 lata temu przy Narodowym było Verva street racing ZA DARMO, ale ludziom i tak nie pasowało. Polakom nigdy nie dogodzisz.

Gość

niestety nie za darmo

Gość

Złomki