25° Wtorek
18 Września

Śr

Kabaret Hrabi Facebook

Kabaret Hrabi z nowym programem w Teatrze Roma

Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch czyli znany i lubiany kabaret Hrabi na początki października zaprezentuje swój nowy program na scenie Teatru Roma. Dla czytelników WPR24.pl mamy bilety na to wydarzenie!

Dla miłośników kabaretu Hrabi to solidna komediowa marka. Charakterystycznego głosu i śmiechu Joanny Kołaczkowskiej nie sposób zapomnieć. Wraz kolegami przygotowała ona nowy program. O czym tym razem? – Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI. „Wady i Waszki”  to najnowszy program kabaretu Hrabi – zaznaczają członkowie kabaretu.

Grupa wystąpi 1 października na scenie Teatru Roma. Bilety dostępne są za pośrednictwem serwisów: bileterka.com i biletynakabarety.pl

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę. W naszym konkursie do zgarnięcia będą dwie wejściówki na występ. Szczegółów jak je zdobyć szukajcie na naszym portalu w przyszłym tygodniu!


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

MILO

Do GŁOS 19:10 - Bardzo mądrze napisałeś,kabarety próbują naśladować stand up,to takie ped.....e.A strzałki w dół to na pewno janusze:)

Jacek

Moja prośba, niechaj pietsch pilnuje tylko instrumentu. Do innej roli się nie nadaje. Jest ciężki. Psuje występy.

Qwa Marty

Lepsze Ucho Prezesa hehe zawsze smieszne no nie. Hehe komu by się znudzilo

Głos

ze wszystkich 'kabaretów' Hrabi najlepiej daje radę ,po za tym kabarety są dla januszy...Dla ograniętych ludzi są stand up'y

Gość

W dwunastnicę wsadźcie sobie te bilety.