Środa
26 Kwietnia

Czw

Pią

Sob

Nie


zespolakcent.pl

Kalejdoskop Gwiazd w Pruszkowie

Tego w Pruszkowie jeszcze nie było! Gwiazdy Disco Polo będą koncertować w Pruszkowie i to w każdy weekend. Pierwsze imprezy startują już pod koniec kwietnia.

„Kalejdoskop Gwiazd” to idealna propozycja dla miłośników muzyki Disco Polo i imprez w plenerze. A będzie w czym wybierać bowiem cykl zakłada organizację blisko 40 koncertów. Imprezy będą odbywać się na specjalnie przygotowanym odgrodzonym placu przy ul. Groblowej 6.   Cykl startuje pod koniec kwietnia i zakończy się w ostatni weekend sierpnia. Wzystkie imprezy będą startować punktualnie o godz. 15.00.Zatem rezerwujcie sobie czas! Warto dodać, że bilet wstępu kosztuje tylko 30 zł.

Cykl koncertów rusza już w ostatni weekend kwietnia. Bawić będziemy się jednak przez całą majówkę! Jesteście ciekawi kogo zobaczymy na scenie? My znamy już listę gwiazd! 29 kwietnia na scenie zobaczymy Defis, Marioo, Fanatic oraz Claudi. Dzień później na scenie pojawi się grupa Jorggus oraz M-Power i Eratox.

Natomiast 1 maja przy Groblowej pojawią się: Andre, Etna i Markus P. Kolejny dzień majówki upłynie w rytmach muzyki Max Dance. Widzowie na scenie będą mogli podziwiać Jagodę oaz zespół Bayera

Polecamy zarezerwować sobie również czas na 3 maja bowiem ten dzień będzie prawdziwą wisienką na torcie. Tego dnia główną gwiazdą „Kalejdoskopu” będzie... zespół Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele. Na scenie pojawi się również Casandra oraz zespół Rytm.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.
Bilety do nabycia tutaj.

Poniżej prezentujemy kilka hitów, które usłyszymy na koncertach organizowanych w ramach „Kalejdoskopu Gwiazd”.
Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 21

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

w

Gdzie tam do cmentarza z kilometr będzie raczej jestem ciekawy czy będzie prąd taniej bo to chyba działka PGE przynajmniej tak mi nawigacja pokazała

Gość

no to Wysoka Kultura zawitała do Pruszkowa;)

Gość

To se umarlaki popodskakują... Rzut beretem od cmentarza -co na to kościół kat???

Gość

Jakie "miasto" taka kultura i "gwiazdy".

Gość

kultura słoikow. Chcą tu zaszczepić swój prostacki gust bo styl życia, jazdy samochodem już wprowadzili. Teraz czas na Zenka M

muzzzz

gratuluję "gustu" muzycznego, obciach jakiego dawno to miasto nie doświadczyło, a doświadcza i tak całkiem sporo. Wolałbym jeden koncert typu S.Sojka i Raz, Dwa, Trzy (jaki miał miejsce w 2015), zamiast zalewu taniego badziewia.

Zenek

ale wstyd

hihiha

Taaaaaaaak!!!!!!!!!!!!!!!!!

leo

Nieeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!

Gość

Co sie dzieje z ludźmi ! Na psy zwykły lud idzie , napewno do disco polo bedzie piwo. Cieszcie sie ludzie w Pruszkowie i Piastowie.

Ja

A wy ludzie ciągle narzekacie,jak wam nie pasuje to spadajcie z tego miasta.

Gość

Rany boskie ...

upadek

Kultura siegla dna. Plebejska muzyka na peryferiach, tak ma się bawić lud.bez komentarza...

Gość

Taki kalejdoskop gwiazd ze cały weekend wyjdzie 160zl od osoby co to za atrakcja to w klubie mnie taniej wyjdzie i sie przynajmniej pobawie.

Gość

Tradycyjnie wypowiadają się miłośnicy muzyki klasycznej i stali bywalcy teatrów. Pełna kulturka, nie ma co...

Gość

Czemu dopiero od 15ej tak to bym sobie w pracy przez płot posłuchał a tak 30 zł za postanie w ornym polu to troche sporo chyba że to za całą majówke

Gość

Brawo. Poziom Króli i Pazia. Kampania wyborcza start. Co za dramat. Ludzie obudźmy się.

Gość

Kultura w Pruszkowie

Gość

koncerty pośród magazynów i hal, idealne miejsce dla tego muzycznego g...a.

Gość

powaliło mnie....nie skorzystam.

Gość

Kalejdoskop ma swoj Fanpage na fb /kalejdoskop oraz strone www