26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
mat. prasowe

„Kazik sam w domu”, czyli Kabaret Neo-Nówka

Dla wszystkich miłośników kabaretu mamy dobrą informację. Już 8 grudnia w Grodzisku Mazowieckim wystąpi kabaret Neo-Nówka i to aż dwa razy jednego dnia.

Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych grup z polskiej sceny kabaretowej. Jednym z najbardziej znanych skeczów kabaretu jest „Niebo”. I choć każdy widział go już wiele razy to zawsze bawi do łez. Kabareciarze z Neo-Nówki powołali również do życia rodzinę Paciaciaków. A jeśli jeszcze nie widzieliście ich perypetii z „Pielgrzymki” to radzimy nadrobić zaległości! Dawka śmiechu murowana!

Pomysłowość członków kabaretu, czyli Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego nie zna granic. Już niebawem będziecie mogli sami się o tym przekonać. Kabaret Neo-Nówka wystąpi już 8 grudnia w Grodzisku Mazowieckim w hali sportowej przy Westfala. Tym razem zobaczymy program „Kazik sam w domu”. Kabareciarze wystąpią dwa razy: o godz. 17.15 i o godz. 20.30. 

Zachęcamy do śledzenia naszego portalu bowiem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na występy kabaretu Neo-Nówka. 


Anna Zwolińska
anna.zwolińska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gościu

Radzio to imię z przypadku, syn Rydzyka:)

lisunius

Do Radzia: To ty jesteś dno!!!

Radzio

Beznadziejny kabaret. Dno!