17° Piątek
27 Kwietnia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
mat. prasowe

Kino letnie również w Raszynie

Letnie seanse pod chmurką można oglądać nie tylko w Pruszkowie. Już 8 lipca startuje Kino Letnie CKR w Raszynie. Zapraszamy wszystkich na seans do Parku Raszyńskiego.

Kina w plenerze cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się więc co dziwić, że coraz więcej miast i gmin chce taką rozrywkę serwować swoim mieszkańcom. Z tego powodu Centrum Kultury Raszyn przy współpracy z Grupą WPR Media organizuje Kino Letnie CKR.

W tym roku mieszkańcy Raszyna kino pod chmurką będą mogli odwiedzić dwa razy. Pierwszy z seansów już w najbliższą sobotę 8 lipca. Kolejny 2 września. W Parku Raszyńskim na widzów będzie czekał ekran o wymiarach 7x4 metry a także 200 wygodnych leżaków. Seans rozpocznie się o godz. 21.30. Wystarczy zabrać ze sobą najbliższych, zaopatrzyć się w koc i spędzić w interesujący sposób letni wieczór. Czeka Was przecież moc kinowych emocji!

W malowniczym parku w Raszynie na dużym ekranie będziemy mogli obejrzeć „Idy Marcowe”. To trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA – Mike Morrisa (laureat Oscara, George Clooney) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (m.in.: Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel Wood). Dziewczyna szybko zawróci w głowie młodemu, błyskotliwemu doradcy Morrisa (nominowany do Oscara Ryan Gosling) i pozna najskrzętniej skrywane tajemnice kampanii... Jak skończy się ta historia? Sprawdźcie na Kinie Letnim CKR.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Centrum Kultury w Raszynie oraz Grupa Wpr Media.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz