17° Piątek
27 Kwietnia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
wpr24

Kino Letnie startuje!

Tego żaden miłośnik dobrych filmów nie może przegapić. Już w najbliższą sobotę, 1 lipca wystartuje szósta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego. Repertuar przedstawia się niezwykle ciekawie. Zapraszamy!

Osiem gorących sobót pod pruszkowskim niebem zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W nowej lokalizacji, w Parku Potulickich przy studni oligoceńskiej w rejonie ul. Lipowej pojawi się pneumatyczny ekran kinowy o wymiarach 7x4 m, a także 500 krzesełek i 50 leżaków. W lipcu seanse będą rozpoczynać się o godzinie 21.30, zaś w sierpniu o godz. 20.30. Wystarczy zabrać ze sobą najbliższych, zaopatrzyć się w koc i spędzić w interesujący sposób letni wieczór. Czeka Was przecież moc kinowych emocji!

Inauguracyjny seans odbędzie się 1 lipca. Wówczas zobaczymy „Interstellar”. W kolejne lipcowe i sierpniowe soboty obejrzymy takie filmy, jak: „Klucz do wieczności”, „Joy”, „Osobliwy dom Pani Peregrine”, „Furia”, „X-Men:Apocalypse”, „Co ty wiesz o swoim dziadku” oraz „ Sicario”. Wyjątkiem jest 22 lipca kiedy projekcji nie będzie.

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Motywem przewodnim imprezy jest zapewnienie mieszkańcom odpowiednich warunków do wspólnego spędzenia czasu przy dobrym filmie. A tych w tegorocznym repertuarze nie brakuje. Przyjdź i zobacz! Gorąca atmosfera, cudowny klimat, paczka znajomych. Czego chcieć więcej? Nie ma się nad czym zastanawiać! Ponadto  nie musisz kupować biletu, ani martwić się o miejsce. 

Gwiazdy na niebie i ekranie, czy to możliwe? Tak!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Repertuar:
1 lipca - Interstellar
8 lipca - Klucz do wieczności
15 lipca - Joy
29 lipca - Osobliwy Dom Pani Pergrine
5 sierpnia - Furia
12 sierpnia - X-men
19 sierpnia - Co ty wiesz o swoim dziadku?
26 sierpnia - Sicario

Kontakt dla mediów: Milena Skoczylas, milena.skoczylas@wprmedia.pl, 600 924 925.


Redakcja WPR
kontakt@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A będzie jakaś ochrona czy jak co roku nawalone sebki i karyny z harnasiem w łapie przejmą widowisko?

Gość

A Smych Swoich puszczo ?

Majk

Pruszków spoko jest. Fakt - zimą trochę mnie się dzieje, ale latem to naprawdę weekendami nudno nie jest. Z podziękowaniami dla Pana Koniecznego