27° Poniedziałek
28 Maja

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie
filmweb.pl

„Klucz do wieczności” w PKL

Po udanej inauguracji tegorocznej edycji Pruszkowskiego Kina Letniego zapraszamy na kolejny seans. Już jutro, w sobotę wyświetlimy film „Klucz do wieczności”.

Czy można żyć wiecznie stale zmieniając ciała, a nie tracąc przy tym własnej świadomości i doświadczeń? Miliarder Damian Hale prowadzący potężną nowojorską firmę uważa, że może wszystko. Gdy dowiaduje się, że jest chory na raka, zaczyna szukać lekarstwa. Jest w stanie zapłacić każda cenę. Trafia na Albrighta, który składa mu nietypową propozycję.

Umysł i świadomość Damiana ma trafić do młodszego o kilka dekad ciała nieznanego mężczyzny. Operacja kończy się sukcesem, a Damian zyskuje nowe życie. Jego dawna tożsamość zostaje pogrzebana wraz z dawnym ciałem. Sam Damian korzysta z uroków życia jako młody mężczyzna. Niespodziewanie zaczynają go nawiedzać niepokojące go obrazy i wizje. Te koszmary dotyczą przeszłości jego dawcy. Czy Damianowi uda się rozwiązać wszystkie postawione przed nim zagadki?

Zachęcamy wszystkich by w sobotni wieczór pojawili się na projekcji. Seans startuje o godz. 21.30 w Parku Potulickich przy ul. Lipowej (rejon studni oligoceńskiej). Na widzów będzie czekać 500 wygodnych krzesełek i 20 leżaków. Zabierzcie ze sobą paczkę przyjaciół i dobry humor. Przyda się również ciepła bluza i koc.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz