26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieFB Garnizon Sztuki Grażyna Wolszczak/FB Kuba Jurzyk

Kobiety zawładną Grodziskiem

Przed nami już siódma odsłona „Miasta Kobiet”. To wyjątkowe wydarzenie jest organizowane dla wszystkich pań z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet.

„Miasto Kobiet” to wydarzenie tworzone przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki z myślą o wszystkich paniach. O tym, że formuła idealnie się sprawdza świadczy liczba edycji. W tym roku „Miasto Kobiet” organizowane jest już po raz siódmy. I podobnie jak w ubiegłych latach nie zabraknie ciekawych gości i muzycznej uczty. – W tym dniu będziemy mogli wziąć udział w koncercie Jakuba Jurzyka, który wystąpi ze swoim zespołem. Na Miasto Kobiet zaprosiliśmy w tym roku także Grażynę Wolszczak. Jesteśmy pewni, że nasze gwiazdy i Metamorfozy dostarczą Paniom mnóstwo niezapomnianych emocji! – podkreślają organizatorzy. 

„Miasto Kobiet” odbędzie się już 3 marca o godz. 16.00 w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej. Nieco przybliżymy sylwetki zaproszonych gości. Grażyna Wolszczak to znana aktorka teatralna i filmowa. Szerszej Publiczności znana jest z serialu „Na Wspólnej”. Zobaczyć ją można również w spektaklach wystawianych na deskach „Teatru Komedia” oraz „Scenie Prezentacje”.Grażyna Wolszczak to nie tylko aktorka. Na swoim koncie ma również książkę. Wspólnie z Iwoną L. Konieczną napisała książkę „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”. 

Kolejnym gościem „Miasta Kobiet” będzie wspomniany już Jakub Jurzyk. Mieszkaniec Grodziska ma na swoim koncie występ w programie „X-Factor”. Zajmuje się dubbingiem, bierze udział w rozmaitych projektach muzycznych. Można go również usłyszeć w nagraniach, współtworzonego  przez Kubę i jego przyjaciół, Studia Accantus. Poniżej prezentujemy próbkę twórczości artysty. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

"Głos", jak ci się mylą kobiety z facetami to chyba się nazywa orientacja bi.

Wyslannik piekiel

Mam juz troche dosc tych szowinistycznych imprez. Dlaczego kobiety domagaja sie specjalnego traktowania zamiast po prostu rownosci plci? W ten sposob osiagna efekt dokladnie przeciwny do zamierzonego. Parytety, zamkniete imprezy i szowinistyczne artykuly stana sie za chwile przedmiotem drwin, a farsa jaka za tym stoi ujawni sie w calej okazalosci.

Ania

Grodzisk to nie miasto! To wiocha!

Zygi

Grodzisk to malo ciekawa osada. Dla mnie porazka! Wspolczuje mieszkancom!

Głos

Ta z prawej na zdjęciu to kobita z jajami,trochę jak lubnałer i anka grodzki...

Gość

Cz aby na pewno Grodzisk Maz jest miastem sprzyjającym kobietom ? Ostatnio na sesji, trzech "gentelmenów", doprowadziło do łez radną z opozycji. A radna tylko kulturalnie zadawała pytania