25° Wtorek
18 Września

Śr

FB Garnizon Sztuki Grażyna Wolszczak/FB Kuba Jurzyk

Kobiety zawładną Grodziskiem

Przed nami już siódma odsłona „Miasta Kobiet”. To wyjątkowe wydarzenie jest organizowane dla wszystkich pań z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet.

„Miasto Kobiet” to wydarzenie tworzone przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki z myślą o wszystkich paniach. O tym, że formuła idealnie się sprawdza świadczy liczba edycji. W tym roku „Miasto Kobiet” organizowane jest już po raz siódmy. I podobnie jak w ubiegłych latach nie zabraknie ciekawych gości i muzycznej uczty. – W tym dniu będziemy mogli wziąć udział w koncercie Jakuba Jurzyka, który wystąpi ze swoim zespołem. Na Miasto Kobiet zaprosiliśmy w tym roku także Grażynę Wolszczak. Jesteśmy pewni, że nasze gwiazdy i Metamorfozy dostarczą Paniom mnóstwo niezapomnianych emocji! – podkreślają organizatorzy. 


„Miasto Kobiet” odbędzie się już 3 marca o godz. 16.00 w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie grodziskiego kina. Nieco przybliżymy sylwetki zaproszonych gości. Grażyna Wolszczak to znana aktorka teatralna i filmowa. Szerszej Publiczności znana jest z serialu „Na Wspólnej”. Zobaczyć ją można również w spektaklach wystawianych na deskach „Teatru Komedia” oraz „Scenie Prezentacje”.Grażyna Wolszczak to nie tylko aktorka. Na swoim koncie ma również książkę. Wspólnie z Iwoną L. Konieczną napisała książkę „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”. 

Kolejnym gościem „Miasta Kobiet” będzie wspomniany już Jakub Jurzyk. Mieszkaniec Grodziska ma na swoim koncie występ w programie „X-Factor”. Zajmuje się dubbingiem, bierze udział w rozmaitych projektach muzycznych. Można go również usłyszeć w nagraniach, współtworzonego  przez Kubę i jego przyjaciół, Studia Accantus. Poniżej prezentujemy próbkę twórczości artysty. 

W tym roku orgaizatorzy „Miasta Kobiet” powracają do metamofoz. pośród 30 zgłoszonych pań wybiorą pięć, których przemiana zostanie zaprezentowana w trakcie imprezy.
Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jedna z kobiet na zdjęciu ma brodę.

Daria

Nie miasto kobiet. Tylko oblesne miasto !

Daro

Dziwie im sie. Grodzisk jest oblesny i daleko od Wawy. A blisko do bezpiecznego Zyrardowa!

Gość

Uwielbiam Studio Accantus a Kuba jest super

Gość

Ta po prawej mnie rajcuje....