25° Wtorek
18 Września

Śr

wpr

Kolejna edycja Pruszkowskiego Kina Letniego za nami

Tegoroczna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego już za nami. Widzowie jak zwykle okazali się niezawodni licznie przybywając na każdą projekcję, również mimo niepogody. I za to Wam dziękujemy.

Tegoroczna edycja Pruszkowskiego Kina Letniego to aż dziewięć projekcji filmowych pod gołym niebem. W tym roku filmy można było oglądać w malowniczej scenerii Parku Kościuszki tuż przy pałacyku. 

Jakie pozycje filmowe czekały na gości kina? „La La Land” otworzył cykl pokazów. W repertuarze znalazły się również takie tytuły jak „Snowden”, „Złe Mamuśki”,„Transcendencja”, „Iluzja 2”, „Przełęczy ocalonych”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”,„John Wick 2” i „Nerve”.

Wszystkie pokazy można było oglądać w wakacyjne soboty. Wyjątkiem był 7 sierpnia, kiedy to miejsce kinowego ekranu zajęła muzyczna scena i  inne wydarzenie: „Koncert do północy”.

Publiczność jak zawsze była niezawodna, czego niestety nie można powiedzieć o pogodzie. Jednak nawet w chłodniejsze wieczory ni zabrakło na widowni miłośników kina. – Super impreza. Fajnie, że takie wydarzenia dzieją się w Pruszkowie. Mam nadzieje, że po otwarciu multipleksu w mieście Pruszkowskie Kino Letnie nie zniknie. Zwłaszcza, że to świetna wakacyjna impreza – mówi Marcin. 

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszali Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab. 


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Z tego jak się orientuję, we wszystkich miastach wyświetlane są te same filmy. W różnej kolejności. Widocznie miasto podpisuje umowę z firmą tym się zajmującą i robią objazdy po miastach z jednakowym, wykupionym repertuarem. Czyli wybór filmu jest żaden.

Rasul Allah

Kino letnie super!!!