13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Katarzyna Piasecka FB

Kolejna gwiazda Stand Up odwiedzi Grodzisk

Grodzisk Mazowiecki staje się mekką miłośników Stand Upu. W czerwcu miasto odwiedzi kolejna gwiazda tej formy kabaretu, Katarzyna Piasecka.

Katarzyna Piasecka to jedna z niewielu kobiet w świecie polskiego Stand Upu. Charakterystyczna, zadziorna, bezkompromisowa, tryskająca humorem z dużą domieszką ironii. Od kilku lat nieustannie obecna na największych galach stand up, szerokiej publiczności znana z wielokrotnych występów telewizyjnych. Swój najnowszy program zaprezentuje już 1 czerwca w Grodzisku Mazowieckim w pubie Emcztery (Mokronoskich 4).

– Stand-Up Grodzisk zaprasza! Katarzyna Piasecka przyjeżdża do nas ze swoim najnowszym programem „Winna”! Nowe spostrzeżenia, nowa energia i jedna historia, bez której ten program nie mógłby powstać. Całość w charakterystycznej dla niej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie – zachęcają organizatorzy z grodziskiego Emcztery.

Bilety na występ Katarzyny Piaseckiej dostępne są tu (30 zł/wejściówka). Szczegóły wydarzenia można śledzić za pośrednictwem Facebooka.

Wcześniej, bo już za nieco ponad miesiąc do Grodziska przyjadą także inni znani stand uperzy. W Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej publiczność bawić będą Łukasz „Lotek” Lodkowski, Mateusz Socha, Dariusz Gadowski, Piotr Szulowski i Tomasz „Boras” Borkowski. Gala Stand Up odbędzie się 7 maja. O tym wydarzeniu więcej piszemy tu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ktoś kiedyś powiedział że standup od monologu kabaretowego różni się właśnie większą ilością bluzgów xD W sumie niektórych standuperów nawet lubię ale pójść na to raczej bym nie poszedł, a już na pewno nie na piasecką Zresztą to jest tak jak z kabaretami obecnie, narobiło się tego strasznie dużo a jakiś poziom prezentuje może 1/10

Gość

piasecka od lat występuje na scenie i od lat trzyma poziom, jest tak samo tragiczna i słaba teraz jak była na samym początku

Rasul Allah

Fajny jest ten stand up, wystarczy powiedzieć na scenie ch*j, d*pa, ku*wa i publiczność rechocze ze śmiechu. Ot taka rozrywka na niższym poziomie