27° Poniedziałek
28 Maja

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie
Anna Sołtysiak

Kolejna udana edycja Pruszkowskiego Kina Letniego za nami

Tegoroczna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego już za nami. Widzowie jak zwykle okazali się niezawodni licznie przybywając na każdą projekcję. I za to serdecznie dziękujemy.

Pruszkowskie Kino Letnie na stałe zapisało się w kalendarzu wakacyjnych imprez w mieście. To idealna propozycja na spędzenie letnich wieczorów, z której chętnie korzystają i młodzi i ci nieco starsi. W tym roku widzowie Pruszkowskiego Kina Letniego zostali zaskoczeni nowościami. Zmieniliśmy nie tylko miejsce projekcji, ale również dzień. W tym roku na filmowe wieczory zapraszaliśmy w soboty, a nie jak do tej pory w niedzielę. Nowością był również gigantyczny ekran, na którym wyświetlaliśmy filmy.

Skoro już o filmach mowa, to repertuar staraliśmy się dobrać w taki sposób by zadowolił wszystkich. „Interstellar, „ Klucz do wieczności”, „Joy”, „Osobliwy Dom Pani Peregrine”, „Furia”, „X-Men: Apocalypse”, „Co ty wiesz o swoim dziadku” oraz finałowy obraz „Sicario” - to wszystko mogliście zobaczyć w wakacyjne soboty w Pruszkowskim Kinie Letnim.

Jedno co się nie zmieniło to publiczność, która licznie przybywała na seanse pod chmurką. Ze znajomymi, z psem, z drugą połówką, na rowerze, spacerem, a niekiedy nawet samochodem – publiczność była różnorodna, tak jak i repertuar kinowy. – Kino jest super, gdy tylko mogę to się tu zjawiam – mówił Robert. – Świetnie dobrany repertuar, widać że jest ułożony z głową – podkreślała Marta. – Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie zabraknie kina letniego, bo to świetna propozycja na spędzenie wieczoru. O repertuar się nie boje, bo za każdym razem jest świetny – zaznaczył Marek.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszali Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerzy projektu: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

bibi

kolejny udany miesiąc nie sprzątania ulic w gminie Brwionów

jestem za

Na przyszły sezon dajcie jakieś klasyki czyli np. Miś / Co mi zrobisz ...

Rasull allah

Fajna inicjatywa