27° Poniedziałek
28 Maja

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie
Anna Sołtysiak

Komediowo w Pruszkowskim Kinie Letnim

Było kino z gatunku science-fiction, była biografia, był i film wojenny. Teraz przyszłą pora na dobrą komedię. Już w sobotę w Pruszkowskim Kinie Letnim zobaczycie „Co ty wiesz o swoim dziadku?”

Dick (Robert De Niro) jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona (Zac Efron) – młodzieńca nudnego jak seks ślimaków. Dick nie jest jednak nudnym i trzymającym wojskowy rygor emerytem. Wręcz odwrotnie Dick doskonale wie co to dobra i męska zabawa. Postanawia więc zrobić z wnuka prawdziwego mężczyznę i zabiera go w podróż w poszukiwaniu utraconego testosteronu. Pomysł jest dość prosty – zdeprawować chłopaka za pomocą maksymalnej ilości źle prowadzących się niewiast, a przy okazji... samemu skorzystać z ich wdzięków. Jason początkowo opiera się jak może, szczególnie, że już wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Dick potęguje jednak swe wysiłki, a że z niejednego pieca chleb jadał, wie, że są takie pokusy, którym nie oprze się nawet święty...

Perypetie Dicka i jego wnuka Jasona wprawią Was w świetny humor i zagwarantują świetną zabawę. O tym jak zakończy się historia „świętego” Jasona przekonacie się już w sobotę w trakcie projekcji Pruszkowskiego Kina Letniego. Zabierzcie ze sobą paczkę znajomych, ciepły koc i jakiś prowiant. Świetną atmosferę oraz miejsca siedzące (ponad 500) gwarantujemy my! Do Parku Potulickich w rejon studni wody oligoceńskiej przy ul. Lipowej zapraszamy w sobotę o 20.30.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

brwinowianin

zawsze jest brud i piach przy krawężnikach w brwinowskim "kinie letnim" - a właściwie to CAŁOROCZNYM !