26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
Anna Sołtysiak

Komplet widzów na Pruszkowskim Kinie Plenerowym

Za nami półmetek projekcji pod chmurką w Pruszkowie. Ostatni lipcowy seans Pruszkowskiego Kina Letniego przyciągnął rzesze widzów.

Piękny ciepły wieczór sprawił że pruszkowskiego Parku Potulickich zawitało wiele osób. W otoczeniu zieleni, pod gwiazdami w trakcie sobotniego seansu Pruszkowskiego Kina Letniego mogliśmy obejrzeć niezwykłą historię pewnego osobliwego domu i jego lokatorów.

Oczywiście chodzi tu o „Osobliwy dom Pani Peregrnie”, czyli niezwykłą, oryginalną i szaloną historię w świecie fantasy stworzoną przez reżysera- wizjonera Tima Burtona. Burton stworzył pełną zwrotów akcji historię w wyjątkowym otoczeniu. Widzowie towarzyszą młodemu chłopcu w ciekawej przygodzie. Jake poznaje między innymi potrafiącą lewitować Emmę, władającą ogniem Olive, czy niewidzialnego Millarda i pragnie odkryć, jaką osobliwością sam dysponuje. Wkrótce okazuje się, że zbliża się wielkie niebezpieczeństwo – dzieci muszą współdziałać, zebrać wszystkie siły i niesamowite umiejętności, by ochronić swój niezwykły świat.

Doskonała pogoda, świetny film sprawiły, że na Pruszkowskim Kinie Letnim widzowie pojawili się w komplecie. Z drugą połówką, paczką znajomych, na rowerach a nawet z psem lub samotnie – kino pod gwiazdami to doskonała rozrywka dla każdego!

Już dziś zapraszamy na kolejny seans, który odbędzie się już w sobotę. Szykuje się jednak mała zmiana. W sierpniu wszystkie projekcie startują o godz. 20.30.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

gostek

mogłoby to kino w sierpniu być o 21

Gość

Na Zakątną niech prezydent zaprosi wlodarzy innych gmin i niech się pochwali.

Gość

"..W otoczeniu zieleni" A raczej W otoczeniu psich kupek :D

Gość

wnioskujemy o kino plenerowe przy Zakątnej - będzie lepiej !!!!